- Přehledy IS
- APS (25)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (31)
- CRM (52)
- DMS/ECM - správa dokumentů (19)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (75)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (33)
- Řízení výroby (36)
- WMS (28)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (41)
- Dodavatelé CRM (38)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (66)
- Informační bezpečnost (48)
- IT řešení pro logistiku (48)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)


















![]() | Přihlaste se k odběru zpravodaje SystemNEWS na LinkedIn, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | ||
VSHosting nabízí nové možnosti globální konektivity pro poskytovatele internetu
Poskytovatelé internetového připojení se v červenci dočkají nové služby s názvem Transit4ISP. Ryze česká společnost VSHosting jim umožní využít vlastní infrastrukturu pro připojení k nejrychlejším datovým sítím. Kapacita robustní 100Gbps páteřní technologie VSHosting totiž není kompletně využitá, a nabízí tak možnost napojení dalších subjektů.


„Jako poskytovatel globální konektivity nabízíme propojení zejména malých a středních ISP se zbytkem světa prostřednictvím jak Tier 1 (např. Telia) i Tier 2 sítí, tak také přes důležité peeringové uzly (DE-CIX ve Frankfurtu, NIX.CZ nebo NIX.SK a další). Poskytovatelé u nás tak získají ty nejlepší možné podmínky,“ vysvětluje CEO společnosti VSHosting Damir Špoljarič.
Infrastruktura VSHosting je vystavěná na hardware, který reprezentují především routery Juniper MX960 a switche Nexus 7k. Vysoká spolehlivost je zajištěná jak výbornou redundancí (včetně vlastních optických vláken ve strategických částech trasy), tak i absencí souběhů. Pro poskytovatele internetového připojení, kteří využijí službu Transit4ISP, to znamená především rychlost, jistotu a konec problémů s výpadky.
Co konkrétně Transit4ISP zahrnuje? Cenu za Megabit od 0,19 EUR (odvíjí se od požadované kapacity), rozšíření základní služby o anti-DDoS řešení, fyzické připojení na několika místech v Praze a Bratislavě a v rámci NIX.CZ a jiných peeringových center a 30denní bezplatné období na vyzkoušení všech výhod.
![]() ![]() | ||||||
Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 |
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
Formulář pro přidání akce
15.5. | Konference SCADA Security |
22.5. | Akce pro automobilové dodavatele "3DEXPERIENCE... |
12.6. | Konference ABIA CZ 2025: setkání zákazníků a partnerů... |
29.9. | The Massive IoT Conference |