facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Komunikace a sítě - 18. 10. 2012

Voděodolný telefon ALCATEL ONE TOUCH ULTRA

ALCATEL představil chytrý telefon ONE TOUCH ULTRA 997D s displejem o velikosti 4,3“, voděodolnou povrchovou vrstvou, elegantním designem a dlouhou výdrží baterie. Novinka je vybavena dvoujádrovým procesorem Qualcomm s frekvencí 1 GHz a operačním systémem Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Díky funkci Dual-SIM lze provozovat dvě SIM karty najednou. Tělo telefonu dosahuje šířky jen 11 mm, takže se telefon snadno vejde do kapsy. Elegantní konstrukce je potažena speciální vrstvou, která odpuzuje vodu, díky čemuž je přístroj chráněn před tekutinami nebo deštěm. Model ONE TOUCH ULTRA 997D bude v prodeji ve dvou barvách – matně bílé a kovově šedé.Telefon disponuje operační pamětí o velikosti 512 MB RAM, která umožňuje rychlý přechod mezi aplikacemi, hraní her v HD rozlišení nebo plynulé přehrávání videa.

 

Model ONE TOUCH ULTRA 997D dokáže zásluhou funkce Dual-SIM spojit dva telefony do jednoho. Pokročilé rozhraní přístroje vám umožňuje vybrat si, se kterou SIM kartou chcete hovor uskutečnit. Zároveň před přijetím jakéhokoli telefonátu víte, na jaké číslo vám kdo volá.

 

Velký 4,3 palcový WVGA kapacitní dotykový displej nabízí obraz s rozlišením 800x480 pixelů a 16 milionů barev. Telefon lze také připojit pomocí kabelu MHL nebo prostřednictvím bezdrátové technologie DLNA k HD TV a pouštět filmy nebo hrát hry na velké obrazovce. Zabudovaný hudební přehrávač doplňuje FM rádio s funkcí RDS a službou Shazam, která vám pomůže identifikovat neznámou píseň. Kvalitní zvuk obstarává technologie SRS (Sound Retrieval System).

 

Systém ONE TOUCH Upgrade udržuje neustále nejaktuálnější verze softwaru v telefonu. Telefon obsahuje program AVG Mobilation, který ochrání váš telefon před viry a dalšími škodlivými kódy. ONE TOUCH ULTRA 997D můžete také využít jako Wi-Fi hotspot k připojení vašeho notebooku nebo dalších zařízení k internetu.

 

Osmimegapixelový fotoaparát je vybaven automatickým zaostřováním, digitálním zoomem, LED bleskem, geo-taggingem, funkcí rychlého spuštění a několika fotografickými režimy. Videozáznam lze nahrávat v širokoúhlém WVGA formátu o snímkové frekvenci 30 fps. Přední VGA kamera je pak vhodná k videohovorům a focení autoportrétů.

 

Novinka slibuje prodlouženou výdrž díky nadstandardní 1800 mAh baterii a speciálnímu softwaru, který optimalizuje spotřebu energie.


 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

Helios
- inzerce -