facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 26. 1. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

Virtuální veletrh IT MEETS OT

IT MEETS OTTřídenní virtuální veletrh dodavatelů softwarových i hardwarových řešení, který pořádá Industry Education s partnery, poskytuje příležitost detailně představit řešení, která jsou určena specificky pro menší a střední výrobní firmy. Po celé tři dny budou paralelně s výstavou probíhat na virtuálním pódiu přednášky předních odborníků z oboru a zástupců prezentovaných firem.Pro virtuální formát jsme se rozhodli jednak z důvodu nejisté epidemické situace, ale také proto, že věříme v jeho perspektivu a oceňujeme na něm spoustu možností, které fyzické výstavy neposkytují, jako například dlouhodobou archivaci obsahu, možnost vytěžení detailních statistik, neomezené možnosti komunikace a mnoho dalšího.

Kdy:
Od: 2. 3. 2021 09:00
Do: 4. 3. 2021 17:00

Kde:
Podrobné informace a formulář pro registraci najdete na webu www.it-meets-ot.cz

Celá akce ale nebude pouze virtuální. Po skončení veletrhu se také jednou setkáme při cílených obchodních jednáních a konzultacích v Brně a korunou celé akce bude networkingové setkání v Praze, jehož termín zatím nemůžeme v důsledku současné epidemické situace jednoznačně stanovit.

Veletrh proběhne na platformě www.virtualni-veletrhy.cz, vlastník: Sabre, s.r.o.
Pořadatelem veletrhu IT MEETS OT je Industry Education – vzdělávací portál vlastněný společností Industry Competitive, a.s.
Sledujte také naší LinkedIn stránku: www.linkedin.com/company/it-meets-ot


 
  

- Inzerce -

Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!

Moderní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.

  

- Inzerce -

Covid jako katalyzátor digitalizace a fenomén homeworkingu

IT Systems 1-2/2021V aktuálním vydání IT Systems jsme se zaměřili na odvětví, která v současné době prochází velmi turbulentním vývojem. Vím, že se to dnes dá říct prakticky o všech oblastech našeho života, ovšem retail, logistika a potravinářský průmysl jsou navíc názorným příkladem, proč je pandemie onemocnění covid označována za katalyzátor digitalizace desetiletí. Pokud totiž ještě někdo pochyboval o významu digitalizace, musel v loňském roce prozřít.