facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 26. 1. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

Virtuální veletrh IT MEETS OT

IT MEETS OTTřídenní virtuální veletrh dodavatelů softwarových i hardwarových řešení, který pořádá Industry Education s partnery, poskytuje příležitost detailně představit řešení, která jsou určena specificky pro menší a střední výrobní firmy. Po celé tři dny budou paralelně s výstavou probíhat na virtuálním pódiu přednášky předních odborníků z oboru a zástupců prezentovaných firem.Pro virtuální formát jsme se rozhodli jednak z důvodu nejisté epidemické situace, ale také proto, že věříme v jeho perspektivu a oceňujeme na něm spoustu možností, které fyzické výstavy neposkytují, jako například dlouhodobou archivaci obsahu, možnost vytěžení detailních statistik, neomezené možnosti komunikace a mnoho dalšího.

Kdy:
Od: 2. 3. 2021 09:00
Do: 4. 3. 2021 17:00

Kde:
Podrobné informace a formulář pro registraci najdete na webu www.it-meets-ot.cz

Celá akce ale nebude pouze virtuální. Po skončení veletrhu se také jednou setkáme při cílených obchodních jednáních a konzultacích v Brně a korunou celé akce bude networkingové setkání v Praze, jehož termín zatím nemůžeme v důsledku současné epidemické situace jednoznačně stanovit.

Veletrh proběhne na platformě www.virtualni-veletrhy.cz, vlastník: Sabre, s.r.o.
Pořadatelem veletrhu IT MEETS OT je Industry Education – vzdělávací portál vlastněný společností Industry Competitive, a.s.
Sledujte také naší LinkedIn stránku: www.linkedin.com/company/it-meets-ot


 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

ERP pro digitalizaci projektově orientovaných společností

Projektově orientované společnosti se často musí potýkat s těžko předvídatelnými změnami. Ať už to jsou změny v dodávkách materiálu, poptávce nebo reakce na vydaná opatření a regulace. Změna však nemusí nutně znamenat ztrátu, zpomalení dodávky nebo nemožnost vyjít zákazníkům vstříc. Změnu můžete vnímat i jako příležitost a věřte, že digitalizace je jedním ze základních předpokladů úspěšného využití příležitostí, které trh nabízí.

Helios
- inzerce -