eWay
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Komunikace a sítě - 11. 4. 2012

Virtuální datová centra v nabídce T-Mobile

T-Mobile rozšiřuje svou nabídku ICT služeb o virtuální datová centra. Velké společnosti tak mají nyní v rámci řešení ProfiNet další možnost, jak zajistit telekomunikační a IT služby od jediného dodavatele. Poskytování infrastruktury jako služby – IaaS – zbavuje firemní zákazníky nutnosti investic do nákupu nezbytného IT vybavení, jako jsou servery, úložiště a síťové prvky. Každý uživatel si díky on-line managementu může z pohodlí své kanceláře jednoduše vytvořit vlastní datové centrum. Zákazník vždy platí pouze za služby, které potřebuje a které skutečně využije, ať už se jedná o potřebný výkon, kapacitu či odbornou pomoc.Kromě úspory nákladů na IT má každá společnost k dispozici nejmodernější technologie s profesionální technickou podporou dosažitelnou kdykoliv. Zároveň získá pro svá data bezpečné a vždy dostupné úložiště. Samozřejmostí je dedikovaný výkon podle aktuální potřeby, vytváření vlastních virtuálních sítí či georedundance pro případ neočekávaného výpadku. Garantovaná dostupnost činí až 99,999 % a je odstupňována podle potřeb konkrétního uživatele.

 

Služby virtuálních datových center zahrnují:

  • Virtuální server
  • Fyzický serve
  • Virtuální síť
  • Virtuální firewall
  • Virtuální router
  • Virtuální switch
  • Virtuální load ballancer

 

Datové centrum, které T-Mobile pro tuto nabídku využívá, má parametry kategorie Tier III+. Redundantní připojení k internetu je zajištěno optickými spoji, přičemž další potřebnou konektivitu lze posílit také bezdrátovými spoji.


 
Helios
  

- Inzerce -

Informační systém ABRA Gen podporuje efektivní výrobu, servis a prodej letadel

ABRASkupina OK Aviation Group zajišťuje prostřednictvím pěti dceřiných společností zákazníkům vše pro soukromé létání od výroby, prodeje značek PILATUS, PIPER, DYNAMIC, ADVANTIC a servisu letadel přes letový provoz až po letištní služby a pilotní výcvik. Firma hledala nástroj, který by jí pomohl efektivně řídit výrobní a servisní procesy a evidovat rozsáhlou dokumentaci na jednom místě.

  

- Inzerce -

Úsměv namísto podpisu a robot na místě prodavače

IT Systems 11/2020V novém vydání IT Systems se věnujeme trendům v digitalizaci bankovnictví a finančního sektoru, který je sice vnímán jako velmi konzervativní odvětví, ale ve vztahu k informačním technologiím patří naopak mezi ty nejprogresivnější. Tlak konkurence i nebankovních institucí a požadavky zákazníků totiž nutí celé odvětví, aby přijímalo nejnovější technologie.