Aktuality -> Hardware - 31. 1. 2014

Velkoformátový zobrazovač iiyama ProLite LH4780SB

Společnost AT Computers uvedla na trh nový velkoformátový zobrazovač se 47“ úhlopříčkou. iiyama ProLite LH4780SB. Monitor iiyama ProLite LH4780SB je Full HD zařízení s optimálním rozlišením 1920 x 1080 bodů. Je vybaven šachtou pro OPS zařízení, například pro malý počítač, který jednoduše připojíte a nainstalujete na monitor. Vysoký jas 700 cd/m2 zajišťuje ostrý obraz i v hodně osvětleném prostředí.  Integrované reproduktory a široká řada možností připojení zajišťují kompatibilitu s jakýmkoli externím zařízením. Zobrazovač umí přijímat signál ze dvou nezávislých zdrojů současně (funkce PIP a PBP), nabízí jak klasické VGA připojení signálu, tak i digitální DVI-D, 2x HDMI a DisplayPort.



 
  

- PR -

Řešení dopravy v IS KARAT

Od verze 24 je v informačním systému KARAT k dispozici nové řešení pro řízení a plánování dopravy. Toto řešení vzniklo na základě požadavků zákazníků pro sofistikovanější přístup k plánování a řízení dopravy v IS KARAT bez zbytečných investic a propojení na systémy třetích stran.

  

- PR -

IFS Cloud a Industrial AI:

Když ERP začíná skutečně přemýšlet


Stojíte před rozhodnutím, jak posunout svůj ERP systém dál? Moderní podniky dnes řeší nejen efektivnější plánování a úspory, ale i to, jak do svých procesů začlenit umělou inteligenci bez zbytečně nákladného vývoje. Právě této otázce je věnovaný následující článek.