facebook
Aktuality -> Hardware - 21. 11. 2018 11:02

Velkoformátový monitor Philips BDM3470UP

Společnost MMD představuje vylepšený velkoformátový monitor Philips BDM3470UP. Tento 34" (86,7 cm) UltraWide QHD monitor je vybaven širokou škálou funkcí a inovativních technologií. Technologie CrystalClear a IPS panel přinášejí živé barvy a ostrý obraz, přičemž funkce UltraWide MultiView nabízí dostatek místa pro práci i zábavu. Bohatá výbava portů dělá z připojení různých zařízení hračku a díky SmartErgoBase stojanu si každý uživatel najde optimální pracovní polohu. Díky své mnohostrannosti je dobrou volbou jak pro profesionály, tak i domácí uživatele.UltraWide formát 21:9 monitoru Philips BDM3470UP v kombinaci s CrystalClear Quad HD 3440 x 1440 bodovým rozlišením, dodává uživatelům panoramatický obraz do nejemnějších detailů. Monitor nabízí i široké pozorovací úhly 178/178 stupňů, díky kterým je možno sledovat obraz bez zkreslení téměř z jakékoliv pozice. Zajímavou vlastností modelu Philips BDM3470UP je technologie SmartUniformity, která se stará, aby nedocházelo k fluktuacím v barevném podání a jasu monitoru a zaručuje tak, že fotografové, grafici, designéři a všichni ostatní profesionálové se můžou 100% spolehnout na věrnost barev svého obrazu.

Model Philips BDM3470UP, díky úhlopříčce 34 palců, nabízí uživatelům dostatek místa pro jejich projekty. Ať už se jedná o rozsáhlé tabulky, srovnávání tabulek, detailní CAD-CAM projekty nebo vše najednou. Navíc funkce MultiView dává možnost k monitoru připojit různá zařízení a sledovat tak obsah z vícero zdrojů současně. To potěší všechny, kdo milují multitasking a pokud by uživatelé potřebovali ještě více místa, díky tenkému rámečku lze vytvořit působivá vícemonitorová řešení.

Pro maximální pohodlí při práci je monitor vybaven SmarErgoBase stojanem, který umožňuje nastavit ideální výšku, náklon, natočení monitoru nebo jeho obrácení do vertikální polohy, díky funkci pivot. Navíc je vybaven rychlými USB 3.0 porty, HDMI pro maximální univerzálnost a kvalitními stereo reproduktory.

Monitor Philips BDM3470UP je již na trhu dostupný za doporučenou koncovou cenu 16 739 Kč (659 euro).


 
Control
  

- Inzerce -

Hyperkonvergence v kostce: Jak vám může Cisco HyperFlex pomoci?

CiscoPodnikové aplikace se postupně vyvíjejí z lokálně provozovaných workloadů v (nativně) cloudové platformy. Pro mnoho podniků je cílem přenos veškeré infrastruktury do cloudu, ale v praxi se jako nejpřínosnější uspořádání z hlediska flexibility a podpory inovací stále více jeví hybridní, multicloudové prostředí. Cestou, jak takové prostředí snadno a rychle vybudovat a jednoduše a bezpečně provozovat, je hyperkonvergovaná infrastruktura, kterou dnes využívají podniky všech velikostí i odvětví.

  

- Inzerce -

PDM pro malé a středně velké firmy

SiemensPotřebujete PDM pro malou firmu? Nebo PDM pro středně velkou firmu? A už jste uvažovali o Teamcenteru jako PDM systému pro malé a středně velké firmy?