facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 19. 10. 2012

Veletrh Prague Fire & Security Days 2012 představil moderní trendy v zabezpečení

FSDays1.jpgPoprvé v letňanském výstavním areálu PVA Expo Praha, ale celkově již počtvrté se v Praze uskutečnil veletrh Prague Fire & Security Days. Od 18. do 22. září na něm více jak 30 renomovaných firem z oboru představilo nejnovější trendy a technologie v zabezpečovací technice, systémech a službách.

FSDays se uskutečnil souběžně se stavebním veletrhem For Arch. „Propojení s For Arch a dalšími souběžně probíhajícími veletrhy přineslo FSDays širší cílovou skupinu návštěvníků, především z oborů stavebnictví – projektanti, architekti, stavební společnosti, development ve vztahu ke komplexní ochraně budov a objektů a prezentujícím se společnostem nové obchodní příležitosti,“ říká Aleš Beneš, ředitel společnosti Mascotte, organizátora FSDays. Pozitivně tuto změnu, stejně tak jako atraktivní umístění výběrové přehlídky FSDays v rámci celého komplexu odborných stavebních veletrhů, hodnotí také sami vystavovatelé a návštěvníci.

Úlohou FSDays 2012 bylo seznámit s nejnovějšími trendy, postupy a systémy pro zabezpečení, ostrahu a ochranu budov a objektů, systémy pro inteligentní budovy a integrované systémy budov, ochranu dat a informací, možnostmi a novinkami pro zvýšení bezpečnosti v silniční, železniční, letecké dopravě, ale i protipožární ochranu a záchranářství. Renomované firmy zde návštěvníkům představili nejžhavější novinky a zajímavosti pro obory Fire & Security, IT Protection, Safe Traffic a Rescue Prague.

Pořadatelé veletrhu FSDays 2012 připravili spolu s odbornými partnery velmi zajímavé odborné konference, letos poprvé i s mezinárodní účastí, na témata – Galileo pro bezpečnější dopravu, Bezpečí inteligentních budov a domácností a Požární ochrana datových center z pohledu technologií a legislativy. Součástí oficiálního, odborného programu FSDays 2012 byly také konference pořádané Ministerstvem dopravy ČR
a Certifikačním institutem.

Všechny současně probíhající veletrhy shlédlo celkem 69 357 návštěvníků, z toho pozvaní hosté, novináři, účastníci konferencí FSDays 2012 se zájmem o současné trendy a technologie nejen z oborů stavebnictví, ale především z oborů protipožární a bezpečnostní techniky v celkovém počtu 2.365 osob. Návštěvníky komplexu veletrhů zaujaly expozice vystavovatelů na čisté výstavní ploše 18 325 m2 (hrubá výstavní plocha je 36 tisíc m2!) a také atraktivní doprovodný program.

Záštitu FSDays 2012 poskytla řada významných organizací a institucí, jakými jsou Ministerstvo vnitra ČR, Hlavní město Praha, Ministerstvo dopravy ČR a Národní bezpečnostní úřad. Odbornými partnery, kteří spolupracovali i na přípravách celé akce, jsou ASIS International ČR, Cech EPS ČR, ORSEC, Orange Group, Asociace soukromých bezpečnostních služeb ČR, Městská policie Praha a Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska.

Již nyní začíná organizátor, společnost Mascotte s.r.o. spolu s odbornými partnery, připravovat další ročník bezpečnostního veletrhu, který se uskuteční v září 2013.

 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

Helios
- inzerce -