facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 1. 2. 2017

Vedení NAKITu posílili odborníci na kybernetickou bezpečnost a obchod

Vedení státního podniku Národní agentury pro komunikační a informační technologie (NAKIT) posílili odborníci Vladimír Rohel a Petr Mlejnský. Vladimír Rohel do NAKITu přichází z pozice národního koordinátora kybernetické bezpečnosti a bývalého ředitele Národního centra kyberneické bezpečnosti. Vladimír Rohel dříve pracoval například na Ministerstvu zahraničních věcí ČR, kde se aktivně podílel na vízovém projektu pro Českou republiku. V Bruselu později působil jako správce národních sítí pro NATO a staral se i o sítě českých ambasád ve státech Beneluxu. Vystudoval Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy v oboru matematika – chemie.“Jsem opravdu rád, že si Vladimír pro své budoucí působení vybral NAKIT. Bude zde mít na starosti řízení agendy kybernetické, informační a fyzické bezpečnosti včetně ochrany utajovaných informací,” říká výkonný ředitel NAKITu Alan Ilczyszyn.

Další posilou NAKITu je Petr Mlejnský, který přišel ze společnosti Software ONE Czech Republic a bude se věnovat obchodu a Business Developmentu. Jeho kariéra v oblasti informačních technologií je pestrá. Začínal v Oracle ČR a zkušenosti získával i v Silicon Valley. Pracoval pro velké společnosti jako Siemens nebo Microsoft. V posledních letech se Petr Mlejnský věnoval především realizaci obchodních scénářů v rámci Střední a Východní Evropy se zaměřením na cloudové služby.

“Petr se díky svým zkušenostem bude ve vedení NAKITu soustředit hlavně na rozvíjení obchodních vztahů se zákazníky a partnery včetně rozvoje současných produktů,” doplňuje Alan Ilczyszyn.


 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

ERP pro digitalizaci projektově orientovaných společností

Projektově orientované společnosti se často musí potýkat s těžko předvídatelnými změnami. Ať už to jsou změny v dodávkách materiálu, poptávce nebo reakce na vydaná opatření a regulace. Změna však nemusí nutně znamenat ztrátu, zpomalení dodávky nebo nemožnost vyjít zákazníkům vstříc. Změnu můžete vnímat i jako příležitost a věřte, že digitalizace je jedním ze základních předpokladů úspěšného využití příležitostí, které trh nabízí.

Helios
- inzerce -