Aktuality -> Hardware - 27. 5. 2015

USB dokovací monitor Philips 221S6QUMB

Společnost MMD – Monitors & Displays Czech Republic uvedla na český a slovenský trh nový 21,5palcový USB dokovací monitor Philips. Model s označením 221S6QUMB rozšiřuje řadu již existujících USB monitorů Philips. Na rozdíl od běžných replikátorů portů nebo dokovacích stanic, které zabírají místo na stole a potřebují své kabely, má Philips 221S6QUMB vše potřebné zabudované uvnitř. Uživatelé k němu svůj notebook zapojí snadno přes standardní USB kabel stejně jako klávesnici, myš, externí disk nebo kameru.



Nový dokovací USB monitor snižuje pomocí technologie Flicker-free, která upravuje jas a blikání, únavu očí. Monitor disponuje stojanem SmartErgoBase s nastavitelnou výškou, náklonem a otáčením. Philips 221S6QUMB USB dokovací monitor je k dispozici za 4999 Kč včetně DPH.


 
  

- PR -

Finanční sektor mezi regulacemi, technologiemi a digitalizací

V aktuálním vydání IT Systems se věnujeme otázkám digitalizace v různých odvětvích, ale nejvíce prostoru dostala tentokrát oblast, ve které obíhají peníze. Finanční sektor totiž prochází hlubokými změnami, včetně rostoucích požadavků legislativy a zavádění nových nezbytně nutných technologií. Požádali jsme proto několik expertů z dané oblasti, aby nám digitální transformaci finančního sektoru pomohli zmapovat.

  

- PR -

Tovek zpřístupňuje pokročilou analytiku i malým firmám

Technologie, které byly dlouhé roky doménou velkých firem a státních institucí, míří nově také k menším týmům a individuálním profesionálům. Společnost Tovek po více než třiceti letech vývoje robustních systémů pro analýzu dat představuje aplikaci Tovek Artemis – nástroj navržený pro uživatele, kteří potřebují rychle vyhledávat informace v rozsáhlých dokumentových archivech a zároveň vyžadují maximální bezpečnost.