facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 20. 10. 2020 - Zdeněk Gric

Univerzální USB flash disk Kingston DataTraveler Duo s dvojím rozhraním

Společnost Kingston Digital Europe ohlásila nový přírůstek do svojí rodiny všestranných USB flash disků se dvěma rozhraními – DataTraveler Duo, který nabízí maximální flexibilitu majitelům nejnovějších i starších zařízení. DataTraveler Duo je vybaven dvěma USB konektory, které fungují se standardními porty USB typu A a USB typu C. Rozhraní USB 3.2 Gen 1 umožňuje rychlý přístup k dokumentům, fotografiím, videím, hudbě a dalším souborům a jejich snadný přenos a sdílení mezi notebooky, stolními počítači a mobilními zařízeními. Disk s dvojím rozhraním je také vhodným řešením přídavného úložiště dat s kapacitou 32 GB nebo 64 GB. Nepoužívané konektory je možné chránit pomocí dvojice posuvných krytů.DataTraveler Duo je k dispozici v kapacitách 32 nebo 64 GB3 a má tříletou záruku s bezplatnou technickou podporou. Více informací najdete na kingston.com.

Data Traveler Duo
Označení Kapacita
DTDE/32GB 32 GB
DTDE/64GB 64 GB

DT Duo je nejnovějším doplňkem rodiny plug-and-play disků Duo, které podporují mobilitu:

  • DataTraveler microDuo 3C (DTDUO3C) Flash disk s dvojím rozhraním, který pracuje se standardním USB a USB-C portem s velkou rychlostí čtení až 100 MB/s. Je dodáván s kapacitou až 128 GB, což poskytuje spoustu dodatečného úložného prostoru pro nejnovější smartphony, tablety, PC i Mac počítače. 
  • DataTraveler microDuo 3.0 G2 (DTDUO3G2) Flash disk s dvojím rozhraním micro-USB a USB-A pro smartphony a tablety se systémem Android, které podporují funkci USB OTG (On-The-Go). DTDUO3G2 se dá připojit jako přídavné úložiště dat (s kapacitou až 128 GB) do portů micro USB používaných k nabíjení zařízení. Umožňuje rychlý a snadný přenos souborů, fotografií a videí mezi mobilními zařízeními a PC.

 
  

- Inzerce -

Evoluce ransomwaru bude pokračovat

PCSEkosystém kolem ransomwaru se stává stále rozsáhlejší a současně diferencovanější. To znamená na jednu stranu sofistikované útoky dobře organizovaných skupin, někdy spojených i přímo s vládami, na druhé straně rostoucí zájem začínajících kyberzločinců bez zvláštních technických znalostí.

  

- Inzerce -

5 důvodů, proč si pořídit řešení Juniper s Mist AI

JuniperI když jsou kabelové a bezdrátové sítě pro podnikání důležitější než kdykoli dříve a stávají se kritickou infrastrukturou i pro malé podniky, je udržování provozu sítě vzhledem k velkému počtu mobilních zařízení, internetu věcí (IoT) a škále hardwaru, operačních systémů a aktuálně používaných aplikací stále těžší a těžší.