facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 16. 9. 2014

Unicorn Systems otevřel pobočku v Nizozemí

Společnost Unicorn Systems otevřela pobočku v nizozemském Arnhemu. Slavnostní otevření proběhlo 10. září 2014 za přítomnosti Jaroslava Horáka, českého velvyslance v Nizozemí, zástupců klientů, nizozemské samosprávy a managementu společnosti.„Pobočka v Nizozemí je první pobočkou Unicorn Systems v západní Evropě. Do budoucna chceme síť poboček významně rozšířit, abychom byli ve všech evropských regionech schopni poskytnout svým klientům lokální podporu, zefektivnit realizaci projektů a zintenzivnit obchodní aktivity,“ uvedl Jan Konrád, International Services Director společnosti Unicorn Systems.

 

Unicorn Systems realizuje v Nizozemí několik rozsáhlých IT projektů zejména v oblasti energetiky. Unicorn plánuje nizozemskou pobočku postupně rozšířit a zaměstnat až 30 seniorních ICT specialistů, kteří zajistí bezproblémovou realizaci IT projektů v západní Evropě ve spolupráci s vývojovými centry společnosti. Vedle oblasti energetiky a utilit hodlá Unicorn Systems prostřednictvím pobočky v Nizozemsku realizovat také IT projekty pro banky a pojišťovny.

 

(red)


 
  

- Inzerce -

METASHOP si skvěle rozumí také s ERP POS Expert

METASHOPV tomto roce uvedla společnost Complete Interet Services na trh efektivní a výjimečný e-shop pro střední a velké firmy pod názvem METASHOP. Jde o standardizované řešení pro všechny, kteří hledají nástroj pro opravdový on-line obchod.