facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 4. 4. 2014

Unicorn Systems koupil Cygni Software

a posílil v oblasti řešení pro energetiku

energy.jpgUnicorn Systems koupil 100% podíl společnosti Cygni Software, která se specializuje na dodávku SW řešení pro energetiku v liberalizovaném tržním prostředí. Unicorn Systems touto akvizicí posílil svoji pozici na trhu řešení pro energetické společnosti.
Altair - konference

Díky odkupu rozšířil Unicorn Systems svůj energetický tým o odborníky Cygni a získal také řešení Lancelot. Bude tak moci nabízet nová řešení pro obchodování s elektřinou a plynem, predikce spotřeby, predikce výroby z obnovitelných zdrojů, cenotvorbu, optimalizace nákupu, fakturaci spotřeby elektřiny a plynu a další oblasti založené na zpracování časových řad.

"Spojením s Unicorn Systems se celému týmu Cygni Software otevírají nové možnosti, jak uplatnit získané zkušenosti a vytvářet nová řešení založená na produktu Lancelot jak pro naše stávající klienty, tak pro současné a nové zákazníky Unicorn Systems v celé Evropě," komentoval akvizici Daniel Pešek, ředitel a předseda představenstva Cygni Software.

Cygni Software byla zařazena do struktury Unicorn Systems od 1. dubna, odkud bude nadále poskytovat služby stávajícím i novým klientům.

(red)

 
  

- Inzerce -

Pozvánka na webinář Infor pro potravinářské společnosti

Požadavky spotřebitelů na větší inovace a transparentnost produktů, stále se zvyšující tlaky na kvalitu a dodržování předpisů, těsnější marže, příležitosti pro nové prodejní kanály a dynamická pracovní síla, to jsou jen některé z faktorů, které posouvají dynamiku trhu až do bodu, kdy výrobci potravin a nápojů musí přijmout nový přístup ke svému podnikání.