facebook
Aktuality -> IT Business - 4. 4. 2014 10:00

Unicorn Systems koupil Cygni Software

a posílil v oblasti řešení pro energetiku

energy.jpgUnicorn Systems koupil 100% podíl společnosti Cygni Software, která se specializuje na dodávku SW řešení pro energetiku v liberalizovaném tržním prostředí. Unicorn Systems touto akvizicí posílil svoji pozici na trhu řešení pro energetické společnosti.

Díky odkupu rozšířil Unicorn Systems svůj energetický tým o odborníky Cygni a získal také řešení Lancelot. Bude tak moci nabízet nová řešení pro obchodování s elektřinou a plynem, predikce spotřeby, predikce výroby z obnovitelných zdrojů, cenotvorbu, optimalizace nákupu, fakturaci spotřeby elektřiny a plynu a další oblasti založené na zpracování časových řad.

"Spojením s Unicorn Systems se celému týmu Cygni Software otevírají nové možnosti, jak uplatnit získané zkušenosti a vytvářet nová řešení založená na produktu Lancelot jak pro naše stávající klienty, tak pro současné a nové zákazníky Unicorn Systems v celé Evropě," komentoval akvizici Daniel Pešek, ředitel a předseda představenstva Cygni Software.

Cygni Software byla zařazena do struktury Unicorn Systems od 1. dubna, odkud bude nadále poskytovat služby stávajícím i novým klientům.

(red)

 
  

- Inzerce -

Data and AI Forum

IBMNa prvním českém Data and AI Foru se dozvíte, jak můžete využít umělou inteligenci při práci s daty na všech úrovních a jak AI dokáže zrychlit jejich analýzu. Také vám povíme, jak využít open source prostředky při řešení data science a ukážeme různé způsoby vizualizace dat.

  

- Inzerce -

Czech PGA Tour 2020 začíná ve Slavkově a vy můžete být u toho!

Stupně vítězů Czech PGA Tour 2019Nejvyšší domácí profesionální série zahájí svou novou sezonu již po šesté v řadě ve Slavkově u Brna, Hrát se bude ve dnech 19. – 23. května a kromě hlavního turnaje profesionálů o 300tisícovou dotaci budou na programu i doprovodné turnaje pro partnery i juniory a chybět nebude ani tradiční sobotní dětský den.