facebook
Aktuality -> IT Business - 22. 5. 2018 17:20

Unicorn otevřel již devatenácté vývojové centrum

Unicorn otevřel další ze svých poboček, a to v Pardubicích. Aktuálně tak má již 19 vývojářských center ve 14 městech čtyřech států Evropy, kde její vývojáři sídlí a připravuje rozšíření do dalších měst. Nová pobočka sídlí v prostorách Pyramidy Pardubice (třída Míru 92, 530 02 Pardubice 2). V samém centru města Unicorn pracuje na projektech pro energetický sektor, například na projektu Terre pro řízení elektřiny v celé západní Evropě.


Canon

V roce 2018 bude v pobočce na 20 spolupracovníků, ale do 3 let se týmy rozšíří o dalších 70 lidí. Talentovaní informatici, matematici nebo technici z Pardubic a okolí tak mají příležitost získat praxi v nejmodernějších technologiích, Unicorn Application Framework a Unicorn Mobile-First IoT-Ready Cloud Architecture. Uplatnění i zkušenosti z vývoje velkých informačních systémů a řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií pro českou i zahraniční klientelu najdou samozřejmě také absolventi a studenti.

"Naše strategie je jít s prací za lidmi," řekl při otevření Lukáš Zrzavý, COO Unicornu, "míříme tam, kde jsou talentovaní a motivovaní lidé. Pro výběr místa pobočky je klíčová i existence kvalitních vysokých škol. A protože Unicorn aktivně spolupracuje s Univerzitou Pardubice - Fakultou elektrotechniky a informatiky, byly pro nás Pardubice jasná volba."


 
Datová centra
  

- Inzerce -

Vision ERP ve službě nejmodernějších technologií společnosti 3D Tech

VisionOndřejovská společnost 3D Tech spol. s r.o., která je průkopníkem 3D tisku v České republice, implementovala komplexní systém Vision ERP v letošním roce. Většinu specifických potřeb firmy včetně zakázkové výroby se podařilo pokrýt standardními funkcemi systému, díky tomu bylo nasazení softwaru rychlé a jeho přínosy se brzy projevily.

  

- Inzerce -

Chcete posílit kondici vašeho firemního týmu?

OnlioPak navštivte 21. listopadu společnou konferenci firem Onlio a Atlassian. Na konferenci se dozvíte, jak využít nejen Atlassian software při vytváření, řízení, vývoji i dodávce svých produktů – chytřeji a rychleji.

Časopis IT Systems / Odborná příloha Kalendář akcí
Onlio
RSS kanál