facebook
Aktuality -> Hardware - 14. 5. 2020 - Zdeněk Gric

Ultra tenký LED projektor ViewSonic M2 s rozlišením Full HD

Společnost ViewSonic oznámila, že se do prodeje dostává její ultra tenký Smart LED projektor M2 s nativním rozlišením 1080 p. ViewSonic M2 nabízí Wi-Fi a Bluetooth připojení, stejně jako integrované duální reproduktory Harman Kardon. Mezi jeho hlavní přednosti patří vysoký jas, nízká hmotnost a snadná přenosnost. M2 je nabitý funkcemi a je vhodným řešením jak pro obchodníky na cestách, tak i pro všechny, kteří potřebují sdílet multimediální obsah pomocí výkonného, přesto však kompaktního projektoru.Přenosný LED projektor M2 nabízí funkci bezdrátového zrcadlení obrazovky, která umožňuje uživatelům snadné sdílení obrazovky mobilního zařízení prostřednictvím projektoru. Model M2 je vybaven technologiíemi Cinema SuperColor+, nabízí 125% barevné pokrytí Rec.709, podporuje obsah ve formátu HDR pro detailní reprodukci obrazu a rovněž umožňuje 3D projekci.

LED projektor M2:

  • Nativní rozlišení 1080 p (1920x1080)
  • Zdroj LED světla scjasem 1200 LED lumenů; až 30 000 hodin používání
  • 12GB interní paměť a čtečka karet MicroSD pro zobrazení obsahu
  • Možnosti připojení zahrnují HDMI 2.0, USB 3.0 a 2.0, USB Typ A a C a výstup zvuku
  • Možnost připojení přes Wi-Fi a Bluetooth; integrované rozhraní chytré televize pro streamování 
  • Integrované reproduktory Harman Kardon

Projektor Viewsonic M2 je nyní v prodeji za cenu 19 590 Kč.


 
  

- Inzerce -

Na dokumenty se musí chytře

Po staru to jde taky, ale …


OnlioV civilizovaném světě bychom jen stěží našli organizaci, která by nepracovala s dokumenty. S interními i s nezbytnými pro komunikaci s okolím. Navíc také platí, že množství zpracovávaných dokumentů neustále roste.

  

- Inzerce -

Význam automatizace a digitalizace v post-pandemickém světě

IT Systems 6/2020V aktuálním vydání IT Systems se věnujeme především roli digitálních technologií v post-pandemickém světě. Zatímco se život postupně vrací do normálu, podniky se musí pustit do sanace škod a začít revitalizovat své provozy a procesy. Pandemie připravila pro mnohé firmy intenzivní zatěžkávací zkoušku. Současně ale jasně ukázala, čemu by podniky měly věnovat pozornost, aby svou provozuschopnost zabezpečily i do budoucnosti.