facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 8. 9. 2020 - Zdeněk Gric

Kompaktní skener Canon imageFORMULA DR-S130

Poptávka po výkonných kancelářských řešeních, které malým podnikům usnadní digitalizaci, stále stoupá, i vzhledem k vysokému počtu zaměstnanců pracujících z domova. Společnost Canon proto představuje nový stolní skener imageFORMULA DR-S130 se snadnou obsluhou, který vychází z úspěšného modelu imageFORMULA DR-S150.


Altair - konference

Kompaktní stolní skener imageFORMULA DR-S130 zajišťuje tolik potřebnou flexibilitu díky WiFi i USB připojení či softwaru CaptureOnTouch Pro, který se může pochlubit uživatelsky přívětivým rozhraním s jednoduchým ovládáním pomocí ikon. Skener nabízí možnost nastavit efektivní zkratky pro často používané úlohy, jako je ukládání a posílání dokumentů na různá místa, včetně cloudových služeb typu OneDrive nebo Dropbox.

Uživatelé mají možnost přístroj aktivovat prostřednictvím chytrého telefonu nebo přímo z počítačů z prostředí Windows či macOS. Soubory je poté možné automaticky naskenovat a roztřídit pomocí zónového OCR, čárového kódu a 2D kódu. To pomáhá firmám efektivně zpracovávat informace a začlenit je do stávajících pracovních procesů a systémů řízení dokumentů.

Canon imageFORMULA DR-S130 je možné začít používat okamžitě poté, co jej vybalíte z krabice. Jeho pevná konstrukce zajišťuje spolehlivý a produktivní výkon při velké pracovní zátěži až 3 500 skenů za den, rychlost snímání dosahuje 60 obrazů za minutu. Pomocí funkce PUSH scan mohou uživatelé posílat naskenované soubory přímo ze zařízení do cílové složky a vyhnou se tak nutnosti směrování přes PC. To ušetří čas a další zdroje.

Model imageFORMULA DR-S130 je vybaven spolehlivým univerzálním podáváním pro snadné zakládání, zpracování a distribuci dokumentů. Umožní zaměstnancům i uživatelům v domácnostech skenovat různé typy dokumentů od tenkých po silné, a to včetně plastových osobních průkazů, embosovaných karet a pasů.

Robustní podávací a separační válec usnadňují skenování smíšených dokumentů. Díky ultrazvukové detekci dvojího podání si uživatelé mohou být jisti, že dojde k naskenování opravdu všech dokumentů a žádné informace se neztratí. S pomocí režimu Active Threshold a jeho funkcí detekce barev, rozpoznání orientace textu, automatické detekce velikosti papíru a kompenzaci skosení ušetříte čas a získáte výstupy s konzistentně vysokou kvalitu.

Klíčové specifikace:

  • Vysoká rychlost barevného skenování 30 listů/60 obrazů za minutu 
  • Automatický podavač pro 60 listů jedním průchodem 
  • Připojení přes WiFi nebo USB 
  • Velký 10,9 cm (4,3“) barevný dotykový displej a funkce PUSH scan přímého skenování 
  • Doporučené denní zatížení až 3 500 skenů za den 
  • Pokročilé inteligentní zpracování pomocí OCR a rozpoznávání čárových kódů/2D kódů 
  • Odolný podávací mechanizmus pro spolehlivé podávání celé řady dokumentů, včetně pasů a občanských průkazů

 
  

- Inzerce -

Pozvánka na webinář Infor pro potravinářské společnosti

Požadavky spotřebitelů na větší inovace a transparentnost produktů, stále se zvyšující tlaky na kvalitu a dodržování předpisů, těsnější marže, příležitosti pro nové prodejní kanály a dynamická pracovní síla, to jsou jen některé z faktorů, které posouvají dynamiku trhu až do bodu, kdy výrobci potravin a nápojů musí přijmout nový přístup ke svému podnikání.