facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Komunikace a sítě - 31. 10. 2006

Turbo Mode USB Adaptér

EW-7318USg644.jpgVýrobce síťových produktů Edimax Technology představil produkt EW-7318USg. Jde o klasický kompaktní bezdrátový USB 2.0 adaptér/dongle s odnímatelnou ziskovou anténou. Implementovaný Turbo Mode zajistí maximalizaci rychlosti datového přenosu podle standardu 802.11g až na 54 Mb/s. Integrací standardního RP-SMA konektoru Edimax umožňuje uživatelům adaptéru použití i jiných antén. Při nárhu produktu nebyla zanedbána ani bezpečnost bezdrátového přenosu a uživatel si může zvolit mezi 64/128-bit WEP šifrováním a pokročilým šifrováním WPA/WPA2 (Wi-Fi protected access).

Další vlastnosti:
  • Podpora WMM pro bezdrátový přenos na vlnovou šířku náročných multimediálních aplikací
  • Podpora Windows 98 SE/ ME/ 2000 a XP
  • Rozhraní USB 2.0 / 1.1 and 1.0
  • Vhodné pro notebooky/laptopy nebo stolní počítače

 
  

- PR -

iQsub Technologies díky Odoo zefektivnilo výrobu a řízení firmy

Česká společnost iQsub Technologies se specializuje na vývoj a výrobu špičkového potápěčského vybavení, včetně dýchacích přístrojů a odolných pouzder pro kamery GoPro do extrémních podmínek. Se zákazníky po celém světě a nejvyššími požadavky na kvalitu a spolehlivost potřebovala moderní a efektivní řízení svých firemních procesů.

  

- PR -

Modernizace IS je příležitost přehodnotit způsob práce

IT Systems 4/2025V aktuálním vydání IT Systems bych chtěl upozornit především na přílohu věnovanou kybernetické bezpečnosti. Jde o problematiku, které se věnujeme prakticky v každém vydání. Neustále se totiž vyvíjí a rozšiřuje. Tematická příloha Cyber Security je příležitostí podívat se podrobněji, jakým kybernetickým hrozbám dnes musíme čelit a jak se před nimi můžeme chránit. Kromě kybernetické bezpečnosti jsme se zaměřili také na digitalizaci průmyslu.