facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 21. 1. 2022 - Ing. Lukáš Grásgruber

Tricentis otevírá v Praze výzkumné a vývojové centrum

Tricentis AnalyticsSpolečnost Tricentis, která je globálním lídrem v oblasti testování moderních cloudových a podnikových aplikací, otevírá v Praze výzkumné a vývojové centrum, které nabídne práci více než 200 lidem včetně netechnických pracovních pozic. Prioritou ale bude získání schopných vývojářů. Jedním z cílů pražského centra Tricentis totiž bude podpořit uvedení dalšího řešení pro automatizaci testování na trh.Společnost Tricentis vznikla v roce 2007 a od té doby se rozrostla na více než 20 poboček po celém světě s více než 1 000 zaměstnanci. Nové výzkumné a vývojové centrum v Praze by mělo v příštích třech letech zaměstnat na 200 odborníků a poskytnout řadu kariérních příležitostí na technických i netechnických pozicích. Společnost hledá softwarové inženýry, testery, bezpečnostní experty, inženýry DevOps a SecOps, produktové manažery, ale i další pozice.

„Věříme, že Česká republika může díky svému kvalitnímu vzdělávacímu systému a talentům v oblasti technologií sehrát významnou roli v našem dalším působení. Hledáme chytré a cílevědomé kolegy, kteří budou mít pozitivní vliv na náš tým a zákazníky. Klademe důraz na neustálé inovace jak pro naše zákazníky, tak pro zaměstnance,“ prohlásil Tomáš Kučera, Head of Business Operations společnosti Tricentis.

Řešení firmy Tricentis pro vývojáře softwaru zahrnují návrh testovacích scénářů, automatizaci end-to-end testování, návrh a generování testovacích dat a analýzu. Pražský tým bude pracovat na několika klíčových produktech společnosti Tricentis, včetně vlajkových lodí Tosca a qTest, a bude úzce spolupracovat s týmy v USA, Evropě, Asii a Austrálii.


 
  

- Inzerce -

CyberSec Forum Bratislava 2022

CyberSec Forum 2022Zveme vás na COMGUARD CyberSec Forum do bratislavské­ho hotelu Clarion. Přijďte se podívat na sou­ča­s­né možnosti zabezpečení IT infra­struk­tu­ry. Čeká na vás den nabitý prezen­tacemi o nejnovějších tren­dech v oblasti bez­peč­nos­ti reflek­tu­jí­cí potřeby dnešní nejisté doby. Můžete se těšit na zajímavá témata, networking a doprovod­ný program. Bude také prostor pro dotazy a konzultace.

  

- Inzerce -

JELÍNEK interiér roste bezpečně s Kerio Control a Kerio Connect

JELÍNEK interiérJELÍNEK interiér je přední výrobní společností, která dodává kom­plet­ní vybavení interiérů včetně nábytku, schodišť, zábradlí, dveří, podlah, obkladů a dalších interiérový ch prvků. Vše vyrábí a kompletně montuje po celé ČR a SR. Zaměřuje se jak na standardní konfekční vý robu, tak na unikátní zákaznické návrhy ve spolupráci s bytovými architekty a designéry.