eWay
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 15. 11. 2011

Tři cenově dostupné projektory Epson

pro podnikové a školní prezentace

Kompaktní projektory Epson EB-1880, EB-1860 a EB-1840W jsou novinkami s řadou užitečných funkcí, vhodných zejména pro firmy a školy. Přístroje jsou vybaveny projekční technologií Epson 3LCD a díky stejné intenzitě bílého a barevného světla (4000 lumenů) kontrastnímu poměru 2500:1 dokážou nabídnout kvalitní obraz s živými barvami.


Projektory automaticky vyhledají zdroj videosignálu, zvuk zajišťuje vestavěný reproduktor (model EB-1880 má výkon 10 W, typy EB-1860 a EB-1840W 5 W). Stačí jen zapojit kombinovaný USB kabel, ten zajišťuje signál pro audio, video a ovládání myší. Vyrovnání obrazu je otázkou jen několika sekund. Vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení probíhá automaticky, horizontální zkreslení lze upravit intuitivním posuvníkem nebo tlačítkem.

Uvedené přístroje mají všestranné použití. EB-1880 je vybaven celou řadou vstupů, včetně konektoru HDMI. Všechny modely této řady navíc umožňují přímé USB připojení dokumentární kamery Epson ELP-DC06. Tak lze zajistit detailní zobrazení dokumentů a dokonce i trojrozměrných předmětů.

Doporučené ceny nových projektoru Epson EB-1880, EB-1860 a EB-1840W: 36 462 Kč, 26 741 Kč a 26 741 Kč (včetně DPH).


 
Helios
  

- Inzerce -

Informační systém ABRA Gen podporuje efektivní výrobu, servis a prodej letadel

ABRASkupina OK Aviation Group zajišťuje prostřednictvím pěti dceřiných společností zákazníkům vše pro soukromé létání od výroby, prodeje značek PILATUS, PIPER, DYNAMIC, ADVANTIC a servisu letadel přes letový provoz až po letištní služby a pilotní výcvik. Firma hledala nástroj, který by jí pomohl efektivně řídit výrobní a servisní procesy a evidovat rozsáhlou dokumentaci na jednom místě.

  

- Inzerce -

Jak na řízení dat?

PCSBezpečnostní rizika se stále zvyšují. Tím spíš, že mnoho zaměstnanců díky současné situaci přešlo na práci z domova. Důraz na problém zabezpečení potvrzují i tři poslední studie nezávislé analytické společnosti Gartner.