Aktuality -> IT společnost - 7. 3. 2005

TREND MICRO na veletrhu CeBIT 2005

Společnost Trend Micro seznámí návštěvníky letošního veletrhu CeBIT se současným pokrokem a novými řešeními na poli antivirové bezpečnosti. V minulém roce pronikl škodlivý kód v průměru do tří milionů počítačů měsíčně (což je více než kdykoli před tím) – tento fakt přiměl uživatele, aby opět zaměřili svou pozornost na antivirovou ochranu.

Trend Micro bojuje s rostoucí hrozbou mnoha novými a pokročilými produkty vytvářenými na míru specifických potřeb domácích uživatelů, malých a středních podniků i velkých společností. Minulý rok navíc ukázal, že autoři virů se stále více soustřeďují i na mobilní telefony. Proto je bezpečnost mobilů jedním z hlavních témat letošního CeBITu. Na stánku B12 v hale 07 si návštěvníci budou moci osobně vyzkoušet účinnost a snadné použití produktů Trend Micro.

 
  

- PR -

WMS Forum 2026 aneb moderní logistika v praxi, nejen na slidech

Jak dnes fungují moderní sklady řízené pomocí WMS a automatizačních technologií? Konference WMS Forum 2026 pořádaná společností KODYS nabídne odborný program zaměřený na digitalizaci skladů, mobilní technologie a automatizaci logistických procesů. Součástí akce budou také návštěvy reálných skladových provozů firem Madal Bal a DF Partner.

  

- PR -

Nasazení AI balancuje mezi výkonem a zranitelností

V aktuálním vydání IT Systems jsme se opět zaměřili na využití AI v podnicích, které má mnoho různých podob. Jednu z nich vidíte hned na titulní straně obálky, kde Martin Šťastný, ředitel vývoje Vision ERP, přestavuje AI asistentku Viana. S Martinem jsme si povídali nejen o tom, co Viana umí, ale především nás zajímalo, jak AI v ERP systému Vision pracuje s kontextem, daty a odpovědností.