Aktuality -> IT Business - 27. 12. 2005

TISCALI českou pobočku neprodá

Společnost TISCALI zveřejnila konečné stanovisko své mateřské společnosti - evropské internetové komunikační společnosti TISCALI S.p.A. Na základě podrobných a dlouhodobých analýz, které mimo jiné zahrnovaly i nabídky ke koupi české pobočky, se TISCALI rozhodla, že zavedená pobočka TISCALI ČR bude i nadále působit na českém telekomunikačním trhu.

 
  

- PR -

Jak digitální transformace proměnila řízení výroby

v jedné z největších strojírenských firem na severní Moravě?


Když se v roce 2019 vedení společnosti OSTROJ a.s. rozhodovalo o modernizaci svého podnikových informačního systému, šlo o krok, který měl dalekosáhlý dopad. Firma s více než sedmdesátiletou tradicí patří mezi klíčové výrobce důlních strojů, dopravníkových systémů, speciálních bednění a dalších komplexních strojírenských výrobků. Za touto rozmanitostí se však skrývala i výzva – jak efektivně řídit výrobu a logistiku napříč několika divizemi a stovkami zaměstnanců.

  

- PR -

Doba si žádá víc než jen efektivitu, žádá předvídavost

Přelom starého a nového roku je obdobím, kdy se v IT Systems ještě více zahledíme do budoucnosti a ve spolupráci s předními experty na podnikové IT mapujeme aktuální trendy a předpokládaný vývoj v dalších letech. Proto je významnou součástí aktuálního vydání příloha Trendy ICT. Články zaměřené na očekávaný vývoj v roce 2026 ovšem najdete napříč celým vydáním.