Aktuality -> IT Business - 27. 4. 2007

Telekom Austria přebírá eTel

partners_717.jpgSpolečnost VOLNÝ, dceřiná společnost Telekom Austria Group, zahajuje procesy, které povedou ke spojení s českou pobočkou společnosti eTel. Rakouské regulační orgány schválily akvizici telekomunikační skupiny eTel již v polovině dubna a 26. dubna 2007 byla transakce uzavřena. Generálním ředitelem eTelu v České republice byl jmenován Clemens Wohlmuth, současný generální ředitel a předseda představenstva VOLNÝ. Všechny závazky společnosti eTel vůči obchodním partnerům a zákazníkům, veškeré smlouvy a obchodní vztahy budou zachovány. Spojení společností eTel a VOLNÝ znamená pro zákazníky eTelu jenom formální změnu.

 
  

- PR -

Veolia pomáhá obcím v boji se suchem

a díky systému GIST Aplikace dokáže také lépe čelit povodním


Společnost Veolia pracuje již řadu let na projektu řízení propojených vodovodních soustav v Česku. Její systém chytrých dispečinků umožňuje obcím redistribuci upravené vody do lokalit s akutním nedostatkem. Jde o příklad projektu, který pomáhá bojovat s klimatickou změnou na regionální úrovni. Součástí softwarového řešení chytrých dispečinků je také Povodňový informační systém vyvinutý ve spolupráci společností Středočeské vodárny a GIST Consulting. Povodňový informační systém funguje jako modul platformy GIST Aplikace.

  

- PR -

Audit IT technologií

Udělejte první krok k modernímu a bezpečnému IT


Odpovídá stav vašich IT technologií dnešním standardům a vašim potřebám? Jsou vaše data v bezpečí? Potýkáte se často s výpadky systémů a nedostupností dat? Odpovědi i příčiny vám odhalí audit IT.