facebook
Aktuality -> IT Business - 8. 10. 2019

TechSim jmenoval novou obchodní ředitelku

TechSim Engineering, dodavatel řešení z oblasti virtuálního prototypování, jmenoval do pozice obchodního ředitele Ing. Šárku Trubelovou. Ing. Trubelová úspěšně dokončila řadu projektů pro přední české a zahraniční společnosti v oblasti výpočetních simulací. Vystudovala strojírenskou fakultu na ČVUT v Praze, kde získala inženýrský titul. Hovoří anglicky, francouzsky a německy.V době digitální transformace průmyslu se očekává prudký rozvoj metod virtuálního prototypování a jejich zavádění formou digitálního dvojčete do procesu vývoje, výroby a provozu výrobků. Společnost TechSim Engineering jako Solution Partner Siemens chce zvýšit prodejní podíl na trhu PLM produktů a rozšířit svoje obchodní a servisní aktivity v této oblasti.

„Průmysl se mění … začněte včas“ – nové motto společnosti podle Šárky Trubelové plně vystihuje její obchodní strategii. „Chceme průmyslovým firmám všech velikostí pomáhat v zavádění prediktivního engineeringu při vývoji nových produktů, aby mohly maximálně využít všech výhod technologiií v rámci Industry 4.0.“


 
GFI
  

- Inzerce -

Microsoft Advanced Threat Analytics korelace

ATAEpidemie Covid19 většinu z nás zahnala do „domácích kanceláří“, odkud jsme mohli pohodlně nadále pracovat. Co se ovšem děje s firemním zařízením u zaměstnanců doma? Máte nad těmito zařízeními kontrolu? Až se zaměstnanci vrátí do firmy, můžete si být jistí, že jsou Vaše zařízení nezávadná a nepřináší do firemní sítě skrytá rizika?

  

- Inzerce -

Service Desk jako účinný pomocník Správy základních registrů

GordicSpráva základních registrů (SZR) byla zřízena na základě zákona č. 111/2009 Sb. Vznik úřadu je datován k 1.1.2010, kdy je zahájeno budování registrů. Vlastní provoz SZR byl pak odstartován k 1. 7. 2012.