facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 8. 10. 2019

TechSim jmenoval novou obchodní ředitelku

TechSim Engineering, dodavatel řešení z oblasti virtuálního prototypování, jmenoval do pozice obchodního ředitele Ing. Šárku Trubelovou. Ing. Trubelová úspěšně dokončila řadu projektů pro přední české a zahraniční společnosti v oblasti výpočetních simulací. Vystudovala strojírenskou fakultu na ČVUT v Praze, kde získala inženýrský titul. Hovoří anglicky, francouzsky a německy.


Altair - konference

V době digitální transformace průmyslu se očekává prudký rozvoj metod virtuálního prototypování a jejich zavádění formou digitálního dvojčete do procesu vývoje, výroby a provozu výrobků. Společnost TechSim Engineering jako Solution Partner Siemens chce zvýšit prodejní podíl na trhu PLM produktů a rozšířit svoje obchodní a servisní aktivity v této oblasti.

„Průmysl se mění … začněte včas“ – nové motto společnosti podle Šárky Trubelové plně vystihuje její obchodní strategii. „Chceme průmyslovým firmám všech velikostí pomáhat v zavádění prediktivního engineeringu při vývoji nových produktů, aby mohly maximálně využít všech výhod technologiií v rámci Industry 4.0.“


 
  

- Inzerce -

Pozvánka na webinář Infor pro potravinářské společnosti

Požadavky spotřebitelů na větší inovace a transparentnost produktů, stále se zvyšující tlaky na kvalitu a dodržování předpisů, těsnější marže, příležitosti pro nové prodejní kanály a dynamická pracovní síla, to jsou jen některé z faktorů, které posouvají dynamiku trhu až do bodu, kdy výrobci potravin a nápojů musí přijmout nový přístup ke svému podnikání.