facebook
Aktuality -> IT Business - 8. 10. 2019 17:29

TechSim jmenoval novou obchodní ředitelku

TechSim Engineering, dodavatel řešení z oblasti virtuálního prototypování, jmenoval do pozice obchodního ředitele Ing. Šárku Trubelovou. Ing. Trubelová úspěšně dokončila řadu projektů pro přední české a zahraniční společnosti v oblasti výpočetních simulací. Vystudovala strojírenskou fakultu na ČVUT v Praze, kde získala inženýrský titul. Hovoří anglicky, francouzsky a německy.V době digitální transformace průmyslu se očekává prudký rozvoj metod virtuálního prototypování a jejich zavádění formou digitálního dvojčete do procesu vývoje, výroby a provozu výrobků. Společnost TechSim Engineering jako Solution Partner Siemens chce zvýšit prodejní podíl na trhu PLM produktů a rozšířit svoje obchodní a servisní aktivity v této oblasti.

„Průmysl se mění … začněte včas“ – nové motto společnosti podle Šárky Trubelové plně vystihuje její obchodní strategii. „Chceme průmyslovým firmám všech velikostí pomáhat v zavádění prediktivního engineeringu při vývoji nových produktů, aby mohly maximálně využít všech výhod technologiií v rámci Industry 4.0.“


 
  

- Inzerce -

Czech PGA Tour 2020 začíná ve Slavkově a vy můžete být u toho!

Stupně vítězů Czech PGA Tour 2019Nejvyšší domácí profesionální série zahájí svou novou sezonu již po šesté v řadě ve Slavkově u Brna, Hrát se bude ve dnech 19. – 23. května a kromě hlavního turnaje profesionálů o 300tisícovou dotaci budou na programu i doprovodné turnaje pro partnery i juniory a chybět nebude ani tradiční sobotní dětský den.

  

- Inzerce -

Data and AI Forum

IBMNa prvním českém Data and AI Foru se dozvíte, jak můžete využít umělou inteligenci při práci s daty na všech úrovních a jak AI dokáže zrychlit jejich analýzu. Také vám povíme, jak využít open source prostředky při řešení data science a ukážeme různé způsoby vizualizace dat.