facebook
Aktuality -> IT Business - 8. 10. 2019 17:29

TechSim jmenoval novou obchodní ředitelku

TechSim Engineering, dodavatel řešení z oblasti virtuálního prototypování, jmenoval do pozice obchodního ředitele Ing. Šárku Trubelovou. Ing. Trubelová úspěšně dokončila řadu projektů pro přední české a zahraniční společnosti v oblasti výpočetních simulací. Vystudovala strojírenskou fakultu na ČVUT v Praze, kde získala inženýrský titul. Hovoří anglicky, francouzsky a německy.V době digitální transformace průmyslu se očekává prudký rozvoj metod virtuálního prototypování a jejich zavádění formou digitálního dvojčete do procesu vývoje, výroby a provozu výrobků. Společnost TechSim Engineering jako Solution Partner Siemens chce zvýšit prodejní podíl na trhu PLM produktů a rozšířit svoje obchodní a servisní aktivity v této oblasti.

„Průmysl se mění … začněte včas“ – nové motto společnosti podle Šárky Trubelové plně vystihuje její obchodní strategii. „Chceme průmyslovým firmám všech velikostí pomáhat v zavádění prediktivního engineeringu při vývoji nových produktů, aby mohly maximálně využít všech výhod technologiií v rámci Industry 4.0.“


 
EDU Trainings IT školení
  

- Inzerce -

Firmě Bio-Circle pomáhá v komunikaci se zákazníky systém Salesforce a telefonní doplněk od společnosti Ipex

IpexŘeditel firmy Bio-Circle s.r.o., Tadeáš Míček, je nadšeným inovátorem, který rád využívá Salesforce a jeho různé doplňky. V rozhovoru nám odhalil, čím se jeho společnost zabývá, jak komunikuje se zákazníky a jaký doplněk Salesforce k tomu využívá.

  

- Inzerce -

Webináře Live Hacking – nahlédněte do temného světa hackerů

SophosNahlédněte do temného světa hackerů a zjistěte, jak dobře jste chráněni před kyberútoky. Během dvou exkluzivních webinářů společnosti Sophos získáte potřebné znalosti a nástroje pro ochranu vašich citlivých dat a zařízení.