facebook
Aktuality -> IT Business - 25. 10. 2019

Tech Data rozšiřuje své partnerství s Automation Anywhere o nabídku RPA řešení napříč Evropou

Společnost Tech Data oznámila, že rozšířila své partnerství s Automation Anywhere o dodávku řešení automatizace robotických procesů (RPA) na evropský trh. RPA platforma od Automation Anywhere, která je prostřednictvím společnosti Tech Data již nyní dostupná ve Spojených státech, Indii, střední a Jižní Americe a v Karibiku, bude nyní nabízena v celé Evropě. Zákazníci Tech Data v Evropě tedy nyní mohou poskytovat řešení automatizace podnikových procesů na světové úrovni, využívající AI, která pomáhají podnikům podporovat jejich lidskou pracovní sílu a zvyšovat efektivitu. Díky tomu uvolňují zdroje pro další oblasti svého podnikání, kde mohou zvyšovat hodnotu, například zvýšením produktivity, zapojením zákazníků a inovacemi.„Automatizace robotických procesů je nově se rozvíjející technologie, která je klíčová pro zvyšování produktivity a přesnost obchodních procesů, které mění způsob fungování podniků,“ řekl Craig Smith, viceprezident IoT a Analytics pro Evropu společnosti Tech Data. „Přidání řešení Automation Anywhere do evropského portfolia nám pomůže uspokojit rostoucí poptávku po automatizačních a AI technologiích poskytovaných prostřednictvím naší partnerské komunity v regionu.“

RPA je nová technologie, která pomůže zefektivnit podnikání, zlepšit kvalitu práce a umožní významnou návratnost investic. Automatizace Anywhere používá softwarové roboty, kteří pracují bok po boku s lidmi, aby vykonávali velkou část opakujících se úkonů, což umožňuje pracovníkům soustředit se na kreativnější aspekty své práce. Tato technologie kombinuje sofistikovanou technologii RPA s kognitivní a integrovanou analytickou technologií pro správu a škálování obchodních procesů s téměř nulovou chybovostí.

„Organizace se dnes obracejí na RPA kvůli vysoké úrovni efektivity a produktivity dosahované inteligentní automatizací, která v důsledku může změnit způsob, jakým podniky fungují a jak lidé pracují,“ řekl Eddie O’Brien, senior viceprezident a vedoucí globálního kanálu společnosti Automation Anywhere. „Rozšířením našeho partnerství s Tech Data v Evropě můžeme nyní oslovit více zákazníků, kteří chtějí implementovat RPA a pomoci jim odemknout lidský potenciál.“


 
  

- Inzerce -

Tasha pomáhá s plánováním rozvozových tras nejen firmám zasaženým pandemií koronaviru

SolvertechKaždá firma, která řeší rozvoz zboží k zákazníkům nebo na pobočky, nutně řeší základní otázky dopravy. Jak vše naplánovat, jak nejlépe vytížit auta a řidiče tak, aby náklady na dopravu byly minimální a přitom zboží bylo vždy přemístěno na dané místo včas.

  

- Inzerce -

Čas na multicloud v ČR

Platforma nové generace přináší výhody hybridních cloudových prostředí bez dětských nemocí


DellBez ohledu na to, zda multicloud vznikl zcela záměrně nebo jako důsledek živelného přechodu na cloudové technologie, postupně vykrystalizoval jako optimální model, který spojuje výhody veřejného a privátního cloudu a zároveň eliminuje jejich hlavní nedostatky.