Aktuality -> IT společnost - 13. 2. 2006

Tech Data Forum 2006

Forum9_TD_607.jpgVe středu 22. 2. 2006 odstartuje devátý ročník setkání prodejců výpočetní techniky – Tech Data FORUM 2006. Na fóru se ředpokládá vysoká účast stávajících i potenciálních obchodních partnerů Tech Data Distribution, kteří se mohou již nyní registrovat prostřednictvím webových stránek akce www.techdata.cz/forum. Webová stránka navíc obsahuje velice užitečnou aplikaci „Domluvit schůzku“, která umožňuje, aby si návštěvník domluvil dopředu schůzku se zástupcem společnosti Tech Data nebo některého výrobce.

Významnou součástí Forum 2006 opět bude doprovodný program ve formě přednášek a seminářů, na kterých dodavatelé představí své obchodní výsledky, nové nabídky, ale hlavně nové produkty a služby, které v nejbližší době uvedou na trh a nabídnou odběratelům. Letos se sešlo na 27 prezentací, které jsou rozloženy do obou dnů akce a tří přednáškových sálů. Podrobnosti k přednáškám, s možností registrace, najdete na stránkách akce.

 
  

- PR -

MyPersonas: Vytvořte své digitální dvojče a uvolněte si ruce

Společnost GFI Software nedávno představila řešení MyPersonas, nástroj pro generování odpovědí na otázky zákazníků v reálném čase. MyPersonas je řešení založené na umělé inteligenci (AI), které firmám dovoluje vytvořit digitální klony klíčových zaměstnanců umožňující okamžitě a kvalifikovaně a odpovídat na opakující se každodenní požadavky s využitím veškerých firemních informací. Každá MyPersona je vytvořena na základě znalostí zaměstnance, kterého zastupuje, což znamená, že může reagovat stejně jako tento zaměstnanec. MyPersonas jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a mohou komunikovat ve více než 160 jazycích.

  

- PR -

Synology BC800Z

Nová generace dohledových kamer


Synology BC800Z představuje moderní a komplexní pojetí dohledového řešení, které propojuje kvalitní optiku, 4K rozlišení, hybridní osvětlení a inteligentní edge AI. Pro průmyslové podniky, distribuční centra, dopravní areály nebo zabezpečení objektů kritické infrastruktury jde o výrazný krok vpřed. Kamera nabízí flexibilitu, která dříve vyžadovala specializované PTZ systémy nebo rozsáhlou backend analytiku — a zároveň výrazně zjednodušuje provoz i integraci.