facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 11. 2. 2013

Talent program v J.K.R. podpoří studenty

Pro vybrané studenty posledních dvou ročníků vysokých a středních škol připravila společnost J.K.R., dodavatel podnikových informačních systémů Byznys ERP, rozvojový Talent program, který jim poskytne odborné zázemí a pomůže jim rozvinout praktické dovednosti, které mohou uplatnit při dalším studiu a v budoucím zaměstnání. Do Talent programu společnosti J.K.R. se mohou hlásit studenti středních a vysokých škol, ideálně se zaměřením na ekonomiku a informatiku. Pro pracoviště v Příbrami, Liberci a v Brně jsou otevřeny pozice programátor, tester, softwarový architekt a analytik. Do programu pro konzultanty ERP systémů se mohou hlásit studenti v lokalitách Příbram, Praha, Brno a Teplice.



Další informace o Talent programu společnosti J.K.R. a možnost přihlášení jsou na www.jkr.eu/kariera.

 
  

- PR -

Umělá inteligence už není pro české firmy tabu

IT Systems 5/2025V aktuálním vydání IT Systems je opět hlavním tématem umělá inteligence, která v českých firmách stále více nachází uplatnění. Potvrzují to i závěry reportu Digitalizace podniků, který vydala společnost Asseco Solutions. Jiří Hub, CEO Asseco Solutions, jej shrnul slovy, že české podniky se opřely do digitalizace a umělá inteligence už pro ně není tabu. Stále ovšem mají co objevovat, protože ze studie společnosti McKinsey vyplývá, že potenciál AI zatím využívá jen zlomek firem a její implementaci v Česku táhnou především sektory bankovnictví, pojišťovnictví a e-commerce.

  

- PR -

Digitalizace účetních a HR procesů pro módní řetězec v 16 zemích

I maloobchod, i když je to tradiční obor, může využít moderní technologie k automatizaci a digitalizaci svých procesů. Díky tomu získá náskok před konkurencí i v oblasti zaměstnávání. Přečtěte si, jak interní procesy řeší maloobchodní řetězec PEPCO.