- Přehledy IS
- APS (25)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (31)
- CRM (52)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (75)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (33)
- Řízení výroby (36)
- WMS (28)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (41)
- Dodavatelé CRM (38)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (66)
- Informační bezpečnost (48)
- IT řešení pro logistiku (51)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)


















![]() | Přihlaste se k odběru zpravodaje SystemNEWS na LinkedIn, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | ||
Synology ocenil své nejlepší české a slovenské partnery
Společnost Synology uspořádala pro své obchodní a mediální partnery v České republice a na Slovensku akci nazvanou Synology Media Event 2023. Setkání se uskutečnilo v malebném prostředí jižní Moravy a během akce představili zástupci firmy vizi Synology pro následující období a ocenili nejlepší lokální partnery v několika kategoriích:


- V kategorii Dedicated Project Value Hero 2022 za největší objem dokončených projektů byla oceněna společnost AUTOCONT a.s.
- V kategorii Project Volume Hero 2022 za největší počet dokončených projektů byla oceněna společnost CZC.cz s.r.o.
Online partneremroku 2022 se stala společnost Alza.cz a.s. za nejvyšší obrat mezi českými a slovenskými online společnostmi a dobrou spolupráci v oblasti obchodu a marketingu. - Společnost AUTOCONT a.s. získala ocenění také za nejzajímavější případovou studii roku 2022 a to za nasazení řešení Synology pro potřeby MONETA Money Bank.
- Distributorem roku 2022 se stala spolenost KOBE s.r.o., přičemž v této kategorii nerozhodovala sama společnost Synology, ale vycházela z hodnocení partnerů v nejdůležitějších kategoriích souvisejících s distribucí produktů Synology.
V rámci odborného programu byla velká pozornost věnována mimo jiné řešením pro kamerový dohled, kde Synology chystá významné rozšíření své nabídky v podobě vlastních IP kamer. Igor Cejkovský, Head of Eastern European Markets ve společnosti Synology, k tomu řekl: „Každý Synology NAS se může stát efektivním řešením dohledu a díky IP kamerám Synology, které budou brzy uvedeny na trh, budeme moci nabídnout kompletní řešení pro video dohled s vysokým standardem zabezpečení.“
Igor Cejkovský
Řeč přišla i na vzdělávací program pro partnery Synology Intensive Training (SIT), který se skládá ze čtyř modulů. DSM Architect jako základní modul poskytuje účastníkům základní znalosti o společnosti Synology a jejích řešeních. Backup Architect, Surveillance Architect a Productivity Architect jsou specializované moduly, které poskytují více informací a znalostí o jednotlivých řešeních. Školení SIT je završeno certifikací, která je podmínkou pro získání výhod Partnerského programu Synology.
19.6. | ITeuro Solution Day 2025 |
23.9. | PragVue 2025 |
1.10. | Cyber Attacks 2025 |
21.10. | Bezpečnosť a dostupnosť dát 2025 |
11.11. | Umělá inteligence v IT infrastruktuře 2025 |
Formulář pro přidání akce
18.6. | Webinář: Jak optimalizovat nákupní procesy s Odoo? |
29.9. | The Massive IoT Conference |