Aktuality -> IT Business - 24. 11. 2005

Subdistribuční dohoda CDS a Quentin

Společnosti Czech Data Systems a Quentin oznamují uzavření vzájemné subdistribuční smlouvy pro prodej produktů Apple v České republice. Uzavření smlouvy představuje významný krok nejen pro obě společnosti, ale zejména pro trh s produkty Apple v České republice.

Cílem smlouvy je zvýšení úrovně obchodu zejména pro dealerskou síť. Se smlouvou je spojena i změna v organizaci trhu, na které se obě společnosti dohodly. Změna se dotkne nejvíce menších dealerů, kterým se nyní dostane více obchodní péče a marketingové podpory, kterou jim samotná CDS nebyla z personálních důvodů schopna nabídnout.

 
  

- PR -

AI mění podatelny, účetnictví i schvalování

Tichá revoluce v kancelářích


Umělá inteligence se během posledních dvou let přesunula z role experimentální technologie pro nadšence do praktického nástroje pro každodenní práci. V administrativě, zejména ve veřejné správě a organizacích s rozsáhlým oběhem dokumentů, je její přínos nejviditelnější. Právě zde lidé narážejí na opakující se omezení v podobě nedostatku kapacit, vysoké míry chybovosti při ručním přepisu dat i zdlouhavého zpracování vstupů, které zbytečně brzdí navazující agendy.

  

- PR -

Když Excel nestačí: Moderní evidence a plánování pracovní doby ve zdravotnictví

Plánování směn ve zdravotnických zařízeních je mnohem víc než administrativní rutina. Ovlivňuje provoz oddělení, dodržování zákonných pravidel, mzdové náklady i spokojenost zaměstnanců. Článek ukazuje limity tradičního plánování v tabulkách a přínosy centralizovaného systému propojeného s docházkou, personalistikou, mzdami a zaměstnaneckým portálem.