Aktuality -> Hardware - 17. 1. 2012

Streamovací zařízení AVerCaster Combo

pro distribuci TV a video obsahu přes LAN ve školách i společnostech

Novinka od AVerMedia Technologies, zařízení AVerCaster Combo představuje výkonné a cenově dostupné řešení pro streaming TV a video signálu. Umožňuje streamovat živou TV a libovolný video obsah neomezenému počtu uživatelů v rámci jedné sítě LAN, čímž odpadá nutnost použití tradičních vysílacích systémů a sítí. Dalšími funkcemi je např. podpora celé řady klientských zařízení, snadná instalace a intuitivní rozhraní pro správu systému. Toto řešení k obsloužení velkého počtu klientů je vhodné například pro přenos přednášek a video obsahu na školách a ve firmách, stejně jako pro vysílání reklamních a zábavních materiálů v restauracích, obchodních centrech, nemocnicích, posilovnách a mnoha dalších místech.


Snadná instalace a správa jsou hlavními benefity AVerCaster Combo. Tyto dva hlavní body jsou splněny díky intuitivnímu webovému rozhraní pro správu video obsahu, které lze ovládat z kteréhokoliv PC připojeného do stejné sítě. Podpora SNMP pak zajišťuje potřebný head-end monitoring.


 
  

- PR -

MSP služby N-able chrání KOVHRON

před kybernetickými riziky


Společnost KOVHRON je strojírenská firma ze Slovenska, která působí na trhu již více než 23 let. Specializuje se na výrobu různých plechových komponent pro široké spektrum odvětví. Její výrobky nacházejí uplatnění například v elektrotechnickém průmyslu, ve fotovoltaice, při výrobě rozvaděčů, startérů nebo ohřívačů kapalin. 

  

- PR -

Konec pálení tokenů, trh tlačí na návratnost

BIQ Group spouští AI hub a jeho tým letos rozšíří na dvojnásobek


Slabý datový základ je příčinou pomalého růstu a nízké efektivity firem, a to navzdory implementaci AI. To má zásadní vliv i na návratnost AI projektů, podle studie State of AI in Business od MIT jich přitom selže až 95 %. Technologická skupina BIQ Group reaguje na tento stav spuštěním AI hubu, který pomáhá stavět datový základ a zavádět umělou inteligenci napříč organizací. K tomu využívá zaběhnuté ekosystémy Microsoft, SAP, Kentico či Atlassian. Tým nyní čítá 11 lidí a letos plánuje vyrůst na dvojnásobek. Aktuálně se podílí na projektech pro společnosti DPD SK, Veacom či GTS Alive.