facebook
Aktuality -> IT Business - 6. 12. 2013 17:42

Strategická spolupráce INVEA-TECH a Check Point Software

Společnost INVEA-TECH, český výrobce řešení FlowMon pro monitorování a bezpečnost interní sítě, oznámila strategickou spolupráci s izraelskou společností Check Point Software Technologies. Spolupráce obou firem je reakcí na neustálý nárůst kybernetických hrozeb a jejich stále vyšší sofistikovanost. Cílem spolupráce je nabídnout svým zákazníkům ucelené řešení pro zabezpečení sítě. Řešení Check Point Next Generation Firewall a Check Point End-Point Security zajišťuje detekci a automatické blokování hrozeb na perimetru sítě a koncových stanicích. Řešení FlowMon společnosti INVEA-TECH slouží k monitorování provozu v interní síti a automatické detekci hrozeb, které pocházejí z interní sítě, nebo kterým se podařilo ochranu na perimetru překonat. Společně tak obě řešení poskytují komplexní ochranu sítě i před sofistikovanými kybernetickými útoky. 
  

- Inzerce -

Ochrana proti výpadku napájení u velmi důležitých provozů

CyberPowerDatacentrum je zvláštním druhem provozu, který sice nic nevyrábí, ale stará se zákazníkům o data a dodává jim výpočetní výkon pomocí virtuálních strojů. Z toho je jasné, že byť krátkodobý výpadek zde může mít kolosální důsledky nejen pro provozovatele datacentra, ale i pro jeho zákazníky. Provozovatel si nemůže dovolit, byť jen krátkodobý, výpadek poskytovaných služeb. Napájení tedy musí splňovat požadavek 24/7.

  

- Inzerce -

Parfumerie Douglas sází na automatizované zpracování přijatých faktur

DouglasMaloobchodní řetězec parfumerií Douglas automatizuje příjem faktur od dodavatelů s využitím řešení Orion Invoice Flow, které zpracovává 99 % faktur strojově. Na jejich formátu přitom nezáleží. Doklad může přijít poštou, e-mailem jako soubor PDF nebo také jako strukturovaná elektronická data.

Časopis IT Systems / Odborná příloha Kalendář akcí
RSS kanál