facebook
Aktuality -> IT Business - 6. 12. 2013 17:42

Strategická spolupráce INVEA-TECH a Check Point Software

Společnost INVEA-TECH, český výrobce řešení FlowMon pro monitorování a bezpečnost interní sítě, oznámila strategickou spolupráci s izraelskou společností Check Point Software Technologies. Spolupráce obou firem je reakcí na neustálý nárůst kybernetických hrozeb a jejich stále vyšší sofistikovanost. Cílem spolupráce je nabídnout svým zákazníkům ucelené řešení pro zabezpečení sítě. Řešení Check Point Next Generation Firewall a Check Point End-Point Security zajišťuje detekci a automatické blokování hrozeb na perimetru sítě a koncových stanicích. Řešení FlowMon společnosti INVEA-TECH slouží k monitorování provozu v interní síti a automatické detekci hrozeb, které pocházejí z interní sítě, nebo kterým se podařilo ochranu na perimetru překonat. Společně tak obě řešení poskytují komplexní ochranu sítě i před sofistikovanými kybernetickými útoky. 
  

- Inzerce -

COMES WMS pro interní logistiku a digitalizaci továrny

COMESV podnikové praxi existuje celá řada skladových systémů. Většina z nich je integrovaná jako pevná součást informačních účetních systémů. Některé systémy jsou funkčně jednoduché (např. neumí evidovat šarže surovin) a řeší se v nich pouze příjem surovin a expedice výrobků. Výrobu mají za takzvanou „černou skříňku“.

  

- Inzerce -

Efektivní řízení výroby? APS plánuje a zároveň optimalizuje

SiemensŘešíte otázky jaký termín dodání zákazníkovi je reálný? Kolik kapacit potřebujete pro uspokojení poptávky? Kolik materiálu za dané situace potřebujete? Bez použití plánovacích nástrojů APS je kapacitní plánování velice náročné. Siemens a Minerva Česká republika a.s. vás zve na webinář, kde se dovíte všechno důležité o pokročilém plánování.

Časopis IT Systems / Odborná příloha Kalendář akcí
Siemens - CAM webinar
RSS kanál