eWay
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 10. 4. 2012

StorageCraft vstupuje český a slovenský trh

Společnost StorageCraft, poskytovatel nástrojů pro zálohování, disaster recovery, migraci a ochranu serverových a desktopových systémů, dnes oznámila dostupnost kompletního portfolia produktů v České republice a na Slovensku. Základním kamenem nabídky StorageCraft je ShadowProtect –řešení pro zálohování a disaster recovery. ShadowProtect zahrnuje hardwarově nezávislou obnovu (Hardware Independent Restore - HIR), obnovu na holé železo (Bare Metal Restore), vzdálenou správu a migraci systémů. Řešení je dostupné v edicích Server, Small Business Server, Desktop, IT a MSP.ShadowProtect IT Edition je nástroj připravený speciálně pro IT profesionály. Pomocí tohoto produktu může uživatel zazálohovat nebo obnovit image z jakéhokoliv Windows serveru nebo desktopu za chodu a bez nutnosti jakýkoliv software instalovat. Tím je IT edice ideálním nástrojem pro krizové situace nebo pro testování nového software. Jako u všech ostatních edic ShadowProtect IT Edition dokáže obnovit systém na stejný nebo odlišný hardware (Hardware Independent Restore) a lze s ní realizovat migrace P2P, P2V, V2V a V2P. IT Edition může být použita na neomezeném počtu serverů nebo desktopových systémů.

 

ShadowProtect for Managed Service Providers (MSP) je určen pro partnery, kteří nabízejí DRaaS (Disaster Recovery as a Service).

 

Dalším produktem v nabídce je ShadowControl ImageManager, software určený pro usnadnění správy, přizpůsobení a rozšíření zálohovacích procesů. ShadowControl ImageManager zlepšuje přehled o image souborech, které byly vytvořeny prostřednictvím StorageCraft ShadowProtect. Umožňuje uživatelům efektivněji spravovat zálohy ve fyzickém, virtuálním a cloudovém prostředí. Obsažené nástroje umožňují replikaci záloh do cloudu, pre-staging záloh jako virtuálních strojů, konsolidaci záložních souborů a jejich správu.


 
Helios
  

- Inzerce -

Jak na řízení dat?

PCSBezpečnostní rizika se stále zvyšují. Tím spíš, že mnoho zaměstnanců díky současné situaci přešlo na práci z domova. Důraz na problém zabezpečení potvrzují i tři poslední studie nezávislé analytické společnosti Gartner.

  

- Inzerce -

Úsměv namísto podpisu a robot na místě prodavače

IT Systems 11/2020V novém vydání IT Systems se věnujeme trendům v digitalizaci bankovnictví a finančního sektoru, který je sice vnímán jako velmi konzervativní odvětví, ale ve vztahu k informačním technologiím patří naopak mezi ty nejprogresivnější. Tlak konkurence i nebankovních institucí a požadavky zákazníků totiž nutí celé odvětví, aby přijímalo nejnovější technologie.