facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 7. 9. 2012

Štíhlé externí disky WD My Passport Edge

nabízí rychlé USB 3.0, automatické zálohy i hardwarové šifrování

My Passport Edge je nejnovější verze produktové řady přenosných pevných disků WD My Passport, určená jak pro platformu PC tak i pro Mac. Nové disky mají kapacitu 500 GB a vysokorychlostní rozhraní USB 3.0. Typ My Passport Edge for Mac stylově doplňuje počítače MacBook a MacBook Air svým hliníkovým vnějším pouzdrem, který současně chrání obsah disku před každodenními otřesy. Je kompatibilní s aplikací Apple Time Machine.


Verze pro PC zahrnuje i software WD SmartWare pro kontinuální a automatické zálohování, které vytváří kopii obsahu počítače, a zajišťuje, že osobní data a složky jsou zálohovány a chráněny v případě poškození počítače či jeho ztrátě.

Doporučená cena 500GB disku My Passport Edge (pro PC) je 109.99 USD, cena varianty pro Mac je 119.99 USD.


 
Daktela
  

- Inzerce -

Jak bezpečné jsou bezpečnostní kamery? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021

AxisÚtoky hackerů čím dál častěji míří na kamerové systémy. Jak se účinně bránit? I to bude tématem online konference společnosti Axis Communications, švédského světového leadera v bezpečnostních a smart city technologiích. Připojte se 20. a 21. dubna!

  

- Inzerce -

Kde snižují náklady firmy se správně nastavenými ERP systémy?

Tématem poslední doby se stávají úspory, které přináší společnostem správně zvolené a implementované ERP systémy. Nejde jen o často zmiňované zvýšení efektivity výroby nebo zlepšení poskytované služby. Podnikové systémy přináší i spoustu skrytých úspor v nákladech.

Helios
- inzerce -