facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 10. 12. 2012

Statsoft zdarma nabízí svůj software v zemích nejvíce postižených krizí

rust.jpgAmerická společnost Statsoft zdarma nabídla svůj produkt Statistica podnikům z evropských zemí nejvíce postihnutých ekonomickým poklesem, tedy z Řecka, Portugalska a Španělska. Společnost tím chce podle svých slov pomoci znovu nastartovat produktivitu a růst v těchto regionech.

Konkrétně Statsoft bezplatně nabízí řešení Statistica Enterprise a Predictive Analytics. „Vzhledem k nedávnému růstu naší společnosti na ostatních mezinárodních trzích, nás velmi těší, že se ocitáme v pozici, kdy můžeme pomoci našim obchodním sousedům v Řecku, Portugalsku a Španělsku, jejichž schopnosti jsou nyní oslabeny regionálními ekonomickými podmínkami,“ řekl generální ředitel Statsoft, Paul Lewicki. „Vysoce vzdělaní zaměstnanci v těchto ekonomikách jsou jistě schopni našeho prediktivního analytického softwaru využít. Paradoxně jim však nedostatek financí brání v získání těchto technologií, které by jejich zotavení urychlily. Naším cílem je zajistit, aby tyto společnosti uspěly, protože pevně věříme, že analytické nástroje mohou pomoci změnit svět k lepšímu,“ myslí si Lewicki.

Zástupci StatSoftu jsou přesvědčeni, že obchodní analytika a mohutný data processing jsou klíčem k produktivitě každé rostoucí společnosti.. Lewici zároveň věří, že ostatní společnosti budou příkladu Statsoftu následovat: „Doufáme v lavinový efekt. Věříme, že naše chování přiměje ostatní společnosti udělat totéž co my, a to nám společně pomůže snížit současné riziko pro Euro a urychlit zotavení evropské ekonomiky“.

(red)

 
  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

Helios
- inzerce -