facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 12. 5. 2020 - Ing. Lukáš Grásgruber

Startup LiveSale se stal součástí společnosti E LINKX

LiveSaleNa začátku roku se E LINKX majetkově propojila se společností LiveSale, což je velmi inovativní startup, který vyvinul unikátní obchodní platformu zaměřenou na on-line prodej a zákaznickou péči s využitím AI. Společnost E LINKX v této platformě vidí perspektivní řešení pro své zákazníky.LiveSale je specialista na obchod, zvyšování konverze a interaktivní telemarketing. Nejedná se o běžný omnichannel nástroj, ale řešení, které reflektuje všechny potřeby firem, tedy nejen komunikaci, ale i organizaci práce, odměňování, analytiku a další.
Od samotného začátku LiveSale svou platformu staví na osobním kontaktu a takovému způsobu oslovení, který se co nejvíce blíží face to face schůzce. Důležitý je obsah, nad kterým se bude komunikovat, a tedy klíčová tzv. funkce co-browsing. Obsahem jsou pak rovnou webové stránky, e-shop nebo speciálně vytvořená landing page, kde produkt nebo službu perfektně vysvětlíte. Zásadní je mít možnost rovnou uzavřít obchod. V současné situaci kolem koronavirové krizi se tento přístup ukázal jako velmi důležitý.

„Společnosti, které realizují značnou část tržeb z kamenných poboček, utrpěly díky současné situaci s COVID-19 značnou ztrátu. Řadí se mezi ně elektro retail, nábytek, automotive, finanční služby, fashion, beauty a celá řada dalších segmentů. Prodejci a obchodníci zůstali bez využití a LiveSale jim nabízí možnost, jak je rychle vrátit do procesu.“ říká Jan Vlk, CEO LiveSale.

„Většina našich zákazníků využívá ke svému obchodu především e-shop. Podpora on-line prodeje je pro ně tedy klíčová. S LiveSale mohou přesvědčit ke koupi větší procento nakupujících, zvýšit spokojenost svých klientů a podpořit jejich návratnost. Velký potenciál technologie LiveSale vidím v našich logistických řešeních, kde dobrá komunikace příjemce a dopravce je klíčem ke špičkové službě.“ dodává Lumír Kunath, výkonný ředitel společnosti E LINKX, která je součástí skupiny eD group.


 
  

- Inzerce -

ERP pro digitalizaci projektově orientovaných společností

Projektově orientované společnosti se často musí potýkat s těžko předvídatelnými změnami. Ať už to jsou změny v dodávkách materiálu, poptávce nebo reakce na vydaná opatření a regulace. Změna však nemusí nutně znamenat ztrátu, zpomalení dodávky nebo nemožnost vyjít zákazníkům vstříc. Změnu můžete vnímat i jako příležitost a věřte, že digitalizace je jedním ze základních předpokladů úspěšného využití příležitostí, které trh nabízí.

  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

Helios
- inzerce -