facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 26. 9. 2012

Sprinx Systems se spojil s firmou Jean Systéme

Společnost Sprinx Systems oznámila, že dne 1. září 2012 došlo k jejímu sloučení se slovenskou společností Jean Systems a zároveň i se slovenskou společností PharmSys. Sprinx Systems tak přebírá veškeré aktivity obou společností na Slovensku i v dalších zemích. Sprinx Systems se specializuje na vývoj, prodej, implementaci a správu obchodních systémů pro farmaceutické společnosti, dále na vývoj webových řešení a poskytování služeb v oblasti hostingu a správy aplikací. Slovenská společnost Jean Systems působila na trhu 18 let jako významný výrobce softwaru pro obchodní týmy farmaceutických firem.Nově vzniklá společnost Sprinx Systems se v první fázi zaměří na konsolidaci aktivit v oblasti produktů pro farmaceutický trh v Čechách i na Slovensku. Jejím dlouhodobým cílem je pak regionální expanze na rostoucí trhy východní Evropy, například v Rumunsku nebo Rusku.

 

K prvním úkolům sloučené společnosti bude patřit vývoj nového produktu s pracovním názvem CRM 2012 a jeho uvedení na český i slovenský trh.


 
  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

Helios
- inzerce -