Aktuality -> IT Business - 20. 1. 2006

Spolupráce ISS se společností HP

Společnost Internet Security Systems oznámila, že podporuje službu řízení bezpečnostních událostí společnosti Hewlett Packard a poskytuje detekci nežádoucích průniků do sítě a hostitelských počítačů a vyhledávání zranitelností prostřednictvím center HP Global Security Operations Center (GSOC).

Jako součást smlouvy mezi společnostmi bude do portfolia produktů řízených IT služeb společnosti HP integrována komplexní sada zabezpečovacích nástrojů a služeb od společnosti ISS, což zákazníkům poskytne funkce kritického zabezpečení nutného pro posílení infrastruktur informačních technologií. Řízené bezpečnostní služby (Managed Security Services, MSS) společnosti ISS budou integrovány s nabídkou služeb HP GSOC.

 
  

- PR -

Audit IT technologií

Udělejte první krok k modernímu a bezpečnému IT


Odpovídá stav vašich IT technologií dnešním standardům a vašim potřebám? Jsou vaše data v bezpečí? Potýkáte se často s výpadky systémů a nedostupností dat? Odpovědi i příčiny vám odhalí audit IT.

  

- PR -

Veolia pomáhá obcím v boji se suchem

a díky systému GIST Aplikace dokáže také lépe čelit povodním


Společnost Veolia pracuje již řadu let na projektu řízení propojených vodovodních soustav v Česku. Její systém chytrých dispečinků umožňuje obcím redistribuci upravené vody do lokalit s akutním nedostatkem. Jde o příklad projektu, který pomáhá bojovat s klimatickou změnou na regionální úrovni. Součástí softwarového řešení chytrých dispečinků je také Povodňový informační systém vyvinutý ve spolupráci společností Středočeské vodárny a GIST Consulting. Povodňový informační systém funguje jako modul platformy GIST Aplikace.