facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 11. 5. 2020 - Zdeněk Gric

Společnost Tech Data ČR rošířila vedení o dva členy

Společnost Tech Data Česká republika posiluje top management společnosti o dva členy. Na pozici Solution Sales & Marketing Director byla jmenována Lenka Uzun. Nově bude mimo oblasti marketingového směřování zastřešovat také strategický rozvoj řešení, která Tech Data vnímá jako klíčová – tedy oblast bezpečnosti, analytiky a IoT a cloudu.„Lenka je ve společnosti již pátým rokem a věřím, že ji tento krok pomůže zúročit nabyté zkušenosti a dovednosti. Zejména oblast bezpečnosti rezonuje celým trhem a my si uvědomujeme, že je potřeba se k ní postavit jako k oblasti prodeje uceleného řešení. Naše portfolio nám to umožňuje a toho chceme v plné míře využít,“ říká Pavel Salák, generální ředitel Tech Data v České republice. „Zároveň se zaměřujeme i na další řešení, tedy analytiku a IoT a cloudové služby, kde budeme postupně nabízet našim partnerům více, než doposud. Naším partnerům by to mělo přinést více možností, jak obsloužit koncového zákazníka.“

Zároveň se z regionální pozice vrací do České republiky Vlastimil Horák a to na pozici Product Marketing Director pro Tech Data Advanced Solutions. Jeho zodpovědností bude strategické řízení a rozvoj klíčových prodejů našich strategických výrobců jako Cisco, Dell, IBM, HPE, Lenovo, Microsoft, VMWare a Oracle. „Tech Data na českém trhu vystupuje jak v oblasti broadline, tak v distribuci s přidanou hodnotou (VAD), a právě pro VAD část jsme dlouhodobě cítili potřebu posílit strategické řízení,“ řekl Pavel Salák, generální ředitel Tech Data v České republice. „Jsem přesvědčen, že díky zkušenostem, které si Vlastimil přináší z regionálního řízení týmů, získají naši klíčoví výrobci a zákazníci silného partnera pro diskuze nad společným rozvojem obchodu,“ dodal Pavel Salák.

Lenka Uzun má více než 15 let zkušeností ve value add distribuci, v minulosti působila ve společnosti Servodata jako Marketing Manager. Do Tech Data CZ přešla společně s týmem Avnet Technology Solutions při akvizici v roce 2017 a doposud zastávala roli Marketing Director.

Vlastimil Horák má více než 20 let zkušenosti v obchodu a řízení obchodu v různých částech IT dodavatelského řetězce. V minulosti působil u obchodního partnera (gedas / T-Systems), následně u výrobce Sun Microsystems / Oracle a od roku 2012 pak v Avnet Technology Solutions v pozici business unit managera Dell EMC. Zkušenosti sbíral také posledních 5 let při řízení obchodních týmů Dell EMC a VMware v regionu střední a východní Evropa.


 
  

- Inzerce -

ERP pro digitalizaci projektově orientovaných společností

Projektově orientované společnosti se často musí potýkat s těžko předvídatelnými změnami. Ať už to jsou změny v dodávkách materiálu, poptávce nebo reakce na vydaná opatření a regulace. Změna však nemusí nutně znamenat ztrátu, zpomalení dodávky nebo nemožnost vyjít zákazníkům vstříc. Změnu můžete vnímat i jako příležitost a věřte, že digitalizace je jedním ze základních předpokladů úspěšného využití příležitostí, které trh nabízí.

  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

Helios
- inzerce -