facebook
Aktuality -> IT Business - 11. 5. 2020 - Zdeněk Gric

Společnost Tech Data ČR rošířila vedení o dva členy

Společnost Tech Data Česká republika posiluje top management společnosti o dva členy. Na pozici Solution Sales & Marketing Director byla jmenována Lenka Uzun. Nově bude mimo oblasti marketingového směřování zastřešovat také strategický rozvoj řešení, která Tech Data vnímá jako klíčová – tedy oblast bezpečnosti, analytiky a IoT a cloudu.„Lenka je ve společnosti již pátým rokem a věřím, že ji tento krok pomůže zúročit nabyté zkušenosti a dovednosti. Zejména oblast bezpečnosti rezonuje celým trhem a my si uvědomujeme, že je potřeba se k ní postavit jako k oblasti prodeje uceleného řešení. Naše portfolio nám to umožňuje a toho chceme v plné míře využít,“ říká Pavel Salák, generální ředitel Tech Data v České republice. „Zároveň se zaměřujeme i na další řešení, tedy analytiku a IoT a cloudové služby, kde budeme postupně nabízet našim partnerům více, než doposud. Naším partnerům by to mělo přinést více možností, jak obsloužit koncového zákazníka.“

Zároveň se z regionální pozice vrací do České republiky Vlastimil Horák a to na pozici Product Marketing Director pro Tech Data Advanced Solutions. Jeho zodpovědností bude strategické řízení a rozvoj klíčových prodejů našich strategických výrobců jako Cisco, Dell, IBM, HPE, Lenovo, Microsoft, VMWare a Oracle. „Tech Data na českém trhu vystupuje jak v oblasti broadline, tak v distribuci s přidanou hodnotou (VAD), a právě pro VAD část jsme dlouhodobě cítili potřebu posílit strategické řízení,“ řekl Pavel Salák, generální ředitel Tech Data v České republice. „Jsem přesvědčen, že díky zkušenostem, které si Vlastimil přináší z regionálního řízení týmů, získají naši klíčoví výrobci a zákazníci silného partnera pro diskuze nad společným rozvojem obchodu,“ dodal Pavel Salák.

Lenka Uzun má více než 15 let zkušeností ve value add distribuci, v minulosti působila ve společnosti Servodata jako Marketing Manager. Do Tech Data CZ přešla společně s týmem Avnet Technology Solutions při akvizici v roce 2017 a doposud zastávala roli Marketing Director.

Vlastimil Horák má více než 20 let zkušenosti v obchodu a řízení obchodu v různých částech IT dodavatelského řetězce. V minulosti působil u obchodního partnera (gedas / T-Systems), následně u výrobce Sun Microsystems / Oracle a od roku 2012 pak v Avnet Technology Solutions v pozici business unit managera Dell EMC. Zkušenosti sbíral také posledních 5 let při řízení obchodních týmů Dell EMC a VMware v regionu střední a východní Evropa.


 
  

- Inzerce -

Význam automatizace a digitalizace v post-pandemickém světě

IT Systems 6/2020V aktuálním vydání IT Systems se věnujeme především roli digitálních technologií v post-pandemickém světě. Zatímco se život postupně vrací do normálu, podniky se musí pustit do sanace škod a začít revitalizovat své provozy a procesy. Pandemie připravila pro mnohé firmy intenzivní zatěžkávací zkoušku. Současně ale jasně ukázala, čemu by podniky měly věnovat pozornost, aby svou provozuschopnost zabezpečily i do budoucnosti.

  

- Inzerce -

Chytře na odečty energií

EnewiPotřebujete vzdáleně odečítat data z elektroměru, vodoměru nebo plynoměru? Potřebujete ze sebraných hodnot vystavovat faktury? Potřebujete vzdáleně odečítat hodnoty z teploměru, vlhkoměru, tlakoměru, čidla osvitu nebo z jiného čidla environmentálních veličin? Nebo dokonce na základě těchto hodnot dálkově sledovat nebo ovládat jiná zařízení?