Aktuality -> IT Business - 13. 4. 2005

Společnost SGS vstoupila na slovenský trh

V druhé polovině března zřídila Hradišťská společnost Synot GSM Solutions (SGS) své obchodní zastoupení pod názvem CarNet Slovakia v Trenčíně. Systém CarNet, který ve spolupráci s mobilním operátorem T-Mobile umožňuje on-line sledování pohybu a polohy vozidel, vznikl v dílnách v Jaktářích. Společnost SGS jej představila začátkem roku. V březnu jej pak úspěšně prezentovala v Hannoveru, na největší světové výstavě informačních technologií CeBIT 2005.

Obchodní zastoupení společnosti SGS pro Slovenskou republiku bylo vytvořeno speciálně pro prodej služby CarNet na slovenském trhu. Předmětem jeho činnosti bude dodávka stejných komplexních služeb sledování mobilních objektů v reálném čase pomocí GPS, jakou disponuje centrála SGS v Uherském Hradišti. Slovenský trh se ukázal být velmi zajímavým a perspektivním, především pak společnosti disponující velkou flotilou vozidel. Slovenským partnerem SGS bude společnost Eurotel SK, která se v nejbližších měsících přejmenuje na T-Mobile Slovakia. Po jejím boku vstoupí CarNet na trh, který je z konkurenčního hlediska mnohem méně obsazený než trh český.

 
  

- PR -

Doba si žádá víc než jen efektivitu, žádá předvídavost

Přelom starého a nového roku je obdobím, kdy se v IT Systems ještě více zahledíme do budoucnosti a ve spolupráci s předními experty na podnikové IT mapujeme aktuální trendy a předpokládaný vývoj v dalších letech. Proto je významnou součástí aktuálního vydání příloha Trendy ICT. Články zaměřené na očekávaný vývoj v roce 2026 ovšem najdete napříč celým vydáním.

  

- PR -

Audit IT technologií

Udělejte první krok k modernímu a bezpečnému IT


Odpovídá stav vašich IT technologií dnešním standardům a vašim potřebám? Jsou vaše data v bezpečí? Potýkáte se často s výpadky systémů a nedostupností dat? Odpovědi i příčiny vám odhalí audit IT.