Aktuality -> IT Business - 21. 1. 2015

Společnost Pegasystems uzavřela partnerství s firmou Unicorn Systems

Společnost Pegasystems oznámila uzavření nové smlouvy o evropském partnerství se společností Unicorn Systems. Smlouva se týká oblasti projektů podnikové transformace využívajících aplikací Pega. Unicorn Systems spolupracuje s významnými podniky na vývoji rozsáhlých řešení, která vyhovují jejich business požadavkům napříč oblastmi bankovnictví, pojišovnictví, energetiky, utilit, telekomunikací, obchodu i ve veřejném sektoru. Aplikace Pegasystems se stanou pro Unicorn nástrojem při spolupráci s klienty na dodávkách řešení, která podporují a automatizují kritické procesy v marketingu, obchodu, realizaci, řízení zdrojů, systémů a podpory. Unicorn Systems začíná se společností Pega spolupracovat na projektu pro významnou pojišovnu v České republice a společně plánují i další velké projekty.



 
  

- PR -

Co byste měli očekávat od svého dodavatele síových řešení?

Výběr správného dodavatele síových komponent může zásadně ovlivnit úspěch vašich projektů, stejně jako celkový provoz a spolehlivost vaší síové infrastruktury.

  

- PR -

MPSV zvyšuje kybernetickou odolnost

s VR řešením Company (Un)Hacked


Ministerstvo práce a sociálních věcí (MPSV) je ústředním orgánem státní správy. Kybernetická bezpečnost je pro MPSV zásadní, nebo všechny agendové systémy jsou součástí kritické infrastruktury a musí naplňovat požadavky kybernetického zákona. Odbor kybernetické bezpečnosti vedený Janem Mikuleckým spravuje rozsáhlou ICT infrastrukturu včetně kritických systémů resortu, stejně jako citlivá data milionů občanů – sociální dávky, zaměstnanost – a musí odolávat stále rostoucím hrozbám v digitálním prostoru.