facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 13. 1. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

Společnost Exclusive Networks dokončila akvizici distributora Veracomp

Veracomp, Exclusive NetworksSpolečnost Veracomp, IT distributor působící v 19 zemích střední a východní Evropy, dokončila prodej celé své distribuční sítě společnosti Exclusive Networks. Smlouva o prodeji společnosti Veracomp byla podepsána v září 2020, následovalo schvalování transakce ze strany regulačních orgánů.Společnost Veracomp, založená v roce 1991 v Polsku, je distributorem ICT řešení více než 140 výrobců. Podmínky spolupráce s výrobci a integrátory se údajně nezmění. Společnost prozatím pokračuje v činnosti pod značkou Veracomp a bude v blízké budoucnosti přejmenována na Exclusive Networks (CEE). Nový předseda představenstva společnosti Veracomp, Mariusz Kochański, se stane také generálním ředitelem nového regionu Exclusive Networks CEE.

Mariusz Kochański
Mariusz Kochański

„Snažíme se investovat do společností, které dokonale rozumí potřebám lokálního trhu. Akvizice společnosti Veracomp do našich struktur je jedním z nejdůležitějších kroků expanze v souladu s touto strategií. Získáváme tímto způsobem jedinečnou příležitost k úspěchu ve střední a východní Evropě,“ řekl k akvizici Jasper Trolle, generální ředitel společnosti Exclusive Networks.

Společnost Veracomp (Exclusive Networks CEE) nabízí široké portfolio řešení v oblasti správy sítí a IT infrastruktury, IT zabezpečení, telekomunikační infrastruktury, úložišť a serverů, audiovizuálních a digitálních signálních systémů, lékařského zobrazování, systémů na správu dokumentů, produktů pro uživatele v domácnostech / SOHO, průmyslových řešení nebo IoT.


 
  

- Inzerce -

Přejděte na cloud pomocí řešení QNAP

Objevte možnosti hybridních cloudových aplikací QNAP


QNAPCloud je dnes klíčovým pojmem v odvětví IT, ať už se budeme bavit o ukládání dat, sdílení souborů či vzdáleném přístupu až po vzdálené zálohování. Společnost QNAP poskytuje různá cloudová řešení, která integrují veřejné cloudové služby pro spolupráci s QNAP NAS a usnadňuje tak podnikům implementaci hybridních cloudových aplikací s vyšší nákladovou efektivitou, flexibilitou a bezpečností.

  

- Inzerce -

Šedá eminence kamerových systémů. Na co si dát pozor při výběru VMS

ACSSoftware pro správu videa, zkráceně VMS (z anglického video management software) stojí trochu na pozadí kamerových systémů. Přitom právě VMS jako pomyslný „manažer a tiskový mluvčí“ bezpečnostních kamer určuje, jak dobře se vy nebo váš zákazník s kamerami domluvíte. A také jaký užitek kamerový systém přinese.