Aktuality -> IT Business - 8. 2. 2017

Společnost Dell EMC představila manažerský tým pro Českou republiku

Jiří Kysela, Dell EMCVedení české pobočky Dell EMC dnes oznámilo složení celého týmu, který vede tuto nově vzniklou společnost od 6. února 2017. Obchodní týmy povedou Pavel Halfar jako ředitel partnerského prodeje, Ondřej Kocián jako obchodní ředitel pro firemní segment s podporou Milana Karase v pozici Inside Sales Managera a dále Pavel Rosenkranc ve funkci obchodního ředitele pro státní správu. Připomeňme, že na pozici generálního ředitele pro Českou republiku byl již koncem loňského roku jmenován Jiří Kysela.



V manažerském týmu Dell EMC budou působit také Leoš Vondrák v roli Global Compute & Networking Manager a Luděk Šafář jako Presales Manager, kteří budou mít na starosti týmy specialistů v oblasti infrastruktury datových center. Dále tým doplňují Stanislav Hájek v roli marketingového ředitele, Robin Průša se zodpovědností za obchodní strategii a plánování a Katarína Belková zastřeší finance a controlling.

Na fotografii: Jiří Kysela, generální ředitel Dell EMC pro ČR

 


 
  

- PR -

DORA a NIS2: Digitální odolnost dodavatelského řetězce

Současná společnost je bezprecedentně závislá na digitálních technologiích. Tato závislost, a s ní spojená systémová propojenost mezi subjekty v kritických sektorech, tvoří nové zranitelné místo celého evropského digitálního ekosystému. Evropská unie na tuto výzvu reaguje sérií opatření, z nichž nejdůležitější jsou nařízení DORA  a směrnice NIS2. Tyto regulace nepředstavují pouhé kosmetické úpravy pravidel, ale zavádí povinnost digitální odolnosti a posouvají kybernetickou bezpečnost z IT oddělení na úroveň strategického řízení.

  

- PR -

Lék na konkurenceschopnost při prodeji na internetu

Výběr a nákup zboží na internetu je dnes zcela běžnou záležitostí. V Evropě touto cestou nakupuje většina zákazníků, a proto se obchodníci snaží, aby bylo vše jednodušší, přehlednější a pokud možno na míru každému zákazníkovi. Nabízení zboží statickým obrázkem s krátkým popisem už nestačí – lidé chtějí vidět výrobky co nejrealističtěji, otáčet je, zkoušet barvy, případně umisťovat vybraný artikl do prostoru a mít z nákupu dobrý pocit.