facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 7. 11. 2012

Společnost Comdata otevírá v Česku pobočku

Skupina Comdata zahajuje provoz svých aktivit na půdě České republiky, a to za přítomnosti zástupců Top managementu společnosti Vodafone Czech Republic. Nově otevřená pobočka Comdata Czech v Ostravě, která bude poskytovat podporu pro zákazníky v České republice nabídne okolo 100 nových pracovních pozic s výhledem nárůstu na 200 během prvního roku provozu. Skupina Comdata, referenční partner v oblasti služeb a BPO (Business Process Outsourcing), bude poskytovat služby péče zákazníkům v České republice, zejména pak v oblasti procesů pro telekomunikační sektor. Hlavním zákazníkem bude společnost Vodafone Czech Republic. 
  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

Helios
- inzerce -