facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 9. 6. 2021 - Zdeněk Gric

Společnost BOOTIQ nabírá posily

Technologická společnost BOOTIQ, která vytváří komplexní IT projekty pro známé korporace i začínající startupy, posiluje svůj nejvyšší management – na finance v roli CFO nově dohlédne Jakub Korf. Ten přišel z CPI Property Group a jeho hlavním úkolem bude udržovat všeobecný dohled nad financemi a účetnictvím, tvorba skupinové strategie a finančních plánů a reporting do bank a státem řízených institucí.Jakub Korf přišel do BOOTIQ z CPI Property Group, kde více než 5 let působil na různých pozicích ve financích a správě nemovitostí, poslední dva a půl roku jako ředitel property a facility managementu, kde měl na starosti divizi čítající přes 200 lidí a dohlížel na správu více než 200 objektů napříč Českou republikou, včetně prvotřídních kanceláří, nákupních parků a obchodních či logistických center. Předtím pracoval přes 6 let pro poradenskou společnost PricewaterhouseCoopers v auditu a oddělení podnikových restrukturalizací.

„Po nedávných akvizicích se nacházíme ve fázi stabilizace celé skupiny, což si žádá i úpravu některých procesů. Právě v oblasti financí nám pomůže Jakubova dlouholetá znalost těch nejlepších postupů a praktik z těch nejvýznamnějších firem. Zároveň však neustále nabíráme nové vývojáře, kteří se mohou zapojit do velkých a zajímavých projektů. V poslední době jsme rozšířili zejména divizi pro SAP v čele s Peterem Výbohem a stále hledáme odborníky na široké spektrum technologií, jako je React.js, PHP nebo DevOps,“ vysvětluje Marcel Červený, CEO BOOTIQ.

„Je pro mě obrovskou výzvou citlivě zúročit své zkušenosti z nadnárodní společnosti v dynamické organizaci, jakou je BOOTIQ. Vedle dohledu nad financemi je totiž mojí úlohou i nastavení některých standardizovaných postupů a procesů. Mým úkolem bude dohlížet na to, aby BOOTIQ vzhledem ke svému růstu fungoval hladce i po finanční stránce,“ říká Jakub Korf, CFO BOOTIQ.

Druhou posilou je pro BOOTIQ přední expert na SAP Peter Výboh, jehož cílem je pomoci s rozšířením produktů a služeb z rodiny SAP na Slovensku. „Moje mise na Slovensku je vybudovat obchodní kanály a spolehlivý tým konzultantů. S pomocí Novasoftu a jejich zkušeností zde plánujeme vzhledem k množství příležitostí rozběhnout podobně prosperující byznys. Velkou výzvou pro mě bude zavedení cloudových služeb SAP, což je celosvětový trend. Díky kvalitní podpoře v rámci skupiny a hlubokým znalostem tohoto komplexního systému můžeme dodat klientům řešení na míru a pomoci se správným nastavením procesů,“ říká Peter Výboh, který v BOOTIQ nastoupil do role vedoucího divize SAP na Slovensku.

Před příchodem do BOOTIQ působil Peter Výboh 17 let jako managing director ve společnosti ORIWIN specializované právě na SAP. Dříve pak působil ještě 5 let jako SAP konzultant ve firmě VARIAS. „SAP je pro nás jednou z klíčových technologií, kterou chceme s Peterovou pomocí prosazovat také na Slovensku, kde vidíme spoustu příležitostí pro růst byznysu. Jsem proto rád, že se nám i nadále daří nabírat nejen zkušené matadory, kteří přinesou do BOOTIQ své expertní know-how v širokém spektru technologií. Souběžně s tím ale stále hledáme také obchodníky, digitální markeťáky, projektové manažery nebo HR specialisty,“ dodává Marcel Červený.


 
  

- Inzerce -

Rozšiřující analytické funkce řešení Flowmon

ALEF FlowmonZnámým systémem pro sle­do­vá­ní toků v síti je ře­še­ní spo­leč­nos­ti Flow­mon. V zá­k­la­du se po­u­ží­vá pro mo­ni­to­ro­vá­ní da­to­vých toků v síti a k ře­še­ní pro­b­lé­mů s tou­to ko­mu­ni­ka­cí. Při po­u­ži­tí Flow­mon sond se vi­di­tel­nost do ko­mu­ni­ka­ce dos­tá­vá až na úro­veň ap­li­ka­cí. Kromě to­ho­to zá­k­lad­ní­ho mo­ni­to­rin­gu a ná­s­tro­je na ře­še­ní pro­b­lé­mů má Flow­mon také rozšiřující moduly.

  

- Inzerce -

Zlomte srdce hackerům

Sophos - Break a Hacker's HeartSpolečnost Sophos, dodavatel řešení kybernetického zabezpečení nové generace, připravila sérii odborných interaktivních webinářů, na kterých ve dnech 21. - 24. června nahlédnete za oponu simulovaného lovu hrozeb.