Aktuality -> IT společnost - 29. 11. 2013

Soutěž o nejlepší studentský IT diplomový projekt roku

Soutěž o nejlepší studentský IT diplomový projekt roku ACM SPY 2013 je organizována českými a slovenskými univerzitami a vysokými školami ve spolupráci se společností Profinit, která je zároveň jejím hlavním partnerem. V letošním roce bylo z více než 2000 přihlášených prací do hlavní části soutěže vybráno 85 prací z 16 fakult 14 univerzit a vysokých škol v České a Slovenské republice. Z těchto prací odborná porota složená z pedagogů ale i zástupců z „praxe“ vybrala 9 nejlepších soutěžních projektů. První místo v soutěžním ročníku ACM SPY 2013 vyhrál Josef Kokeš, student ČVUT v Praze se svým projektem Kryptoanalýza šifry Baby Rijndael pod vedením Róberta Lórencze. Vítěz obdržel z rukou Tomáše Krátkého, zástupce společnosti Profinit šek na 1000€, vedoucí vítězné práce pak dostal cenu 200€.


 
  

- PR -

Synology BC800Z

Nová generace dohledových kamer


Synology BC800Z představuje moderní a komplexní pojetí dohledového řešení, které propojuje kvalitní optiku, 4K rozlišení, hybridní osvětlení a inteligentní edge AI. Pro průmyslové podniky, distribuční centra, dopravní areály nebo zabezpečení objektů kritické infrastruktury jde o výrazný krok vpřed. Kamera nabízí flexibilitu, která dříve vyžadovala specializované PTZ systémy nebo rozsáhlou backend analytiku — a zároveň výrazně zjednodušuje provoz i integraci.

  

- PR -

MyPersonas: Vytvořte své digitální dvojče a uvolněte si ruce

Společnost GFI Software nedávno představila řešení MyPersonas, nástroj pro generování odpovědí na otázky zákazníků v reálném čase. MyPersonas je řešení založené na umělé inteligenci (AI), které firmám dovoluje vytvořit digitální klony klíčových zaměstnanců umožňující okamžitě a kvalifikovaně a odpovídat na opakující se každodenní požadavky s využitím veškerých firemních informací. Každá MyPersona je vytvořena na základě znalostí zaměstnance, kterého zastupuje, což znamená, že může reagovat stejně jako tento zaměstnanec. MyPersonas jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a mohou komunikovat ve více než 160 jazycích.