facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 11. 5. 2015

Soutěž Master Internet o nejlepší aplikaci zná svého vítěze

Student Vladimír Eliáš podepsal investorskou smlouvu s provozním ředitelem Master Internet Filipem Špačkem. Symbolicky tak převzal výhru ve výši sto tisíc korun v hotovosti a až pět milionů na vývoj aplikace. Vítěznou aplikaci studenta fakulty informatiky vysokého učení technického lze zařadit do kategorií zdraví a životní styl. Svým zaměřením by mohla zjednodušit každodenní život většiny rodin.


Altair - konference

„Naše softwarová divize pomůže Vladimíru Eliášovi uvést mobilní aplikaci na trh. Díky úzké spolupráci s Master inkubátorem divize MasterAPP bude mít pan Eliáš jako autor nápadu stále možnost sledovat a podílet se na vývoji výsledného produktu,“ říká epitel Špaček.

 

Hodnotící komise, která při finálovém kole vybírala z desítky ambiciózních nápadů, rozhodla o vítězi jednohlasně už v první polovině března tohoto roku. V průběhu dalších týdnů probíhala jednání nad přesnou podobou investorské smlouvy, která vyhlášení vítěze mírně pozdržela.

 

Master Internet již dříve avizoval, že plánuje podpořit všechny nápady, které porota vyhodnotí jako smysluplné. Kromě vítězné aplikace tak v inkubátoru softwarové divize MasterAPP začnou vznikat i minimálně další dvě, jejichž autoři oslovili hodnotící porotu svými neotřelými nápady a propracovaným business plánem.

 

Soutěž o nejlepší nápad na mobilní aplikaci byla vyhlášena loni na podzim. Jejím cílem bylo podpořit začínající startupy a pomoci vdechnout jejich snům život. Po úspěchu prvního ročníku nevylučuje Špaček její opakování, a to ještě letos.


 
  

- Inzerce -

Pozvánka na webinář Infor pro potravinářské společnosti

Požadavky spotřebitelů na větší inovace a transparentnost produktů, stále se zvyšující tlaky na kvalitu a dodržování předpisů, těsnější marže, příležitosti pro nové prodejní kanály a dynamická pracovní síla, to jsou jen některé z faktorů, které posouvají dynamiku trhu až do bodu, kdy výrobci potravin a nápojů musí přijmout nový přístup ke svému podnikání.