- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (22)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (33)
- CRM (51)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (80)
- HRM (27)
- ITSM (6)
- MES (32)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT slueb a řeení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (39)
- Dodavatelé CRM (33)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (71)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řeení pro logistiku (45)
- IT řeení pro stavebnictví (26)
- Řeení pro veřejný a státní sektor (27)
Tematické sekce
ERP systémy
CRM systémy
Plánování a řízení výroby
AI a Business Intelligence
DMS/ECM - Správa dokumentů
HRM/HCM - Řízení lidských zdrojů
EAM/CMMS - Správa majetku a údrby
Účetní a ekonomické systémy
ITSM (ITIL) - Řízení IT
Cloud a virtualizace IT
IT Security
Logistika, řízení skladů, WMS
IT právo
GIS - geografické informační systémy
Projektové řízení
Trendy ICT
E-commerce B2B/B2C
CAD/CAM/CAE/PLM/3D tiskBranové sekce
![]() | |
| Přihlaste se k odběru newsletteru SystemNEWS, který kadý týden přináí výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | |
Partneři webu
Sony představilo novou paměovou kartu
Společnost Sony představila nové záznamové médium Memory Stick Micro (M2), určené pro mobilní telefony. V průběhu letoního roku budou na trh uvedeny 3 modely těchto ultramalých paměových karet, o kapacitách 256 MB, 512 MB a 1GB. M2 byla vyvinuta díky vzrůstající potřebě paměových kapacit kompaktních a multifunkčních mobilních telefonů. Na trh bude uveden i M2 adaptér, který umoní uití M2 paměové karty v produktech vyuívajících karty Memory Stick PRO.

Velikost M2 karty je přiblině čtvrtinová oproti Memory Stick PRO Duo kartě a navíc velmi tenká (1,2 mm). Je designována jako externí paměová karta. V souladu s trendy mobilních telefonů, které pracují s napětím 1,8 voltu, je M2 konstruována s dvojúrovňovým napájením. Kromě toho, e podporuje 1,8 voltové napájení, pracuje i s 3,3 voltovým napájením, které vyuívají produkty kompatibilní s Memory Stick PRO. Prvním mobilním telefonem kompatibilním s M2 je Sony Ericsson M600i je. Sony plánuje uvést na trh verze 256 MB a 512 MB v březnu a 1 GB model v květnu letoního roku. Cena se odhaduje na velmi podobné úrovni jako se pohybují Memory Stick PRO Duo karty.
IT Systems podporuje
Formulář pro přidání akce










