facebook
Aktuality -> Komunikace a sítě - 29. 4. 2020 - Ing. Lukáš Grásgruber

Software Arista Cognitive WiFi pro optimalizaci výkonu WiFi sítí

Arista NetworksSpolečnost Arista Networks oznámila vydání nového softwaru Cognitive WiFi, který poskytuje automatizované řešení chyb a optimalizaci výkonu WiFi sítí včetně podpory aplikací pro videokonferenční hovory - Google Hangouts, Microsoft Teams a Zoom.Cognitive WiFi přináší přehled v reálném čase o jednotlivých WiFi klientech a fungování aplikací určených pro spolupráci a video přenosy a pomocí analytiky a proaktivních nápravných doporučení nabízí optimální využití WiFi. Na rozdíl od tradičních WiFi s kontrolery je řešení od Arista postaveno na využití cloudu, analýze velkých dat a automatizaci. Prostřednictvím analýzy hlavních příčin problémů a možností jejich proaktivního řešení snižuje Cognitive WiFi minimalizuje úsilí potřebné k řešení problémů v síti.

„Světové události posledních dní poukazují na důležitost videokonferencí a řešení určených ke spolupráci. Cognitive WiFi je řešení založené na cloudové kognitivní analytice za účelem identifikace, trackování a ochrany těchto kritických business aplikací,“ říká John McCool ze společnosti Arista.

Arista také jako jedna z prvních ve svém oboru nabízí ve svých WiFi produktech podporu OpenConfig. To zahrnuje řešení založené na otevřených standardech pro správu, monitoring a sjednocení WiFi infrastruktury při využití streamingové telemetrie. OpenConfig WiFi umožňuje cloudovým a síťovým operátorům implementovat škálovatelné a automatizované WiFi síťové infrastruktury způsobem SDN (software-defined-networking).

Pokud byste se o Arista Cognitive WiFi nové generace a dalších nových možnostech produktů Arista chtěli dozvědět víc, zaregistrujte se na webinář 21. května na tomto odkazu.

Nebo kontaktujte společnost Prozeta, která je distributorem Arista Networks pro 29 zemí v regionech EMEA a CIS. Prozeta se již více než 25 let věnuje službám v oblastech telekomunikací, IoT, datových center a cloudu.


 
  

- Inzerce -

Význam automatizace a digitalizace v post-pandemickém světě

IT Systems 6/2020V aktuálním vydání IT Systems se věnujeme především roli digitálních technologií v post-pandemickém světě. Zatímco se život postupně vrací do normálu, podniky se musí pustit do sanace škod a začít revitalizovat své provozy a procesy. Pandemie připravila pro mnohé firmy intenzivní zatěžkávací zkoušku. Současně ale jasně ukázala, čemu by podniky měly věnovat pozornost, aby svou provozuschopnost zabezpečily i do budoucnosti.

  

- Inzerce -

Chytře na odečty energií

EnewiPotřebujete vzdáleně odečítat data z elektroměru, vodoměru nebo plynoměru? Potřebujete ze sebraných hodnot vystavovat faktury? Potřebujete vzdáleně odečítat hodnoty z teploměru, vlhkoměru, tlakoměru, čidla osvitu nebo z jiného čidla environmentálních veličin? Nebo dokonce na základě těchto hodnot dálkově sledovat nebo ovládat jiná zařízení?