facebook
Aktuality -> IT společnost - 10. 1. 2020 14:15

SOFTIP získal status SAP Gold Partner

SoftipSpolečnost SOFTIP oznámila, že v loňském roce prohloubila spolupráci se SAPem a díky tomu získala nejvyšší status v rámci partnerského programu tohoto německého softwarového giganta. Na základě splnění řady náročných kritérií SOFTIP získal status SAP Gold Partner.Dušan Guldan
Dušan Guldan, SOFTIP

„Jako slovenská firma jsme dosáhli unikátní stav, když  jsme zlatými partnery obou IT společností, které vládnou světovému trhu v oblasti podnikových informačních systémů, tedy Microsoftu a nově i SAPu. Obě společnosti nám udělením nejvyššího statusu v rámci partnerského programu potvrzují, že naši odborníci a poskytované služby jsou na špičkové úrovni. Je nyní na nás, abychom tyto statusy dokázali v budoucnu obhájit,“ řekl výkonný ředitel společnosti SOFTIP, Dušan Guldan.

Pro získání úrovně SAP Gold Partner musel SOFTIP v roce 2019 mimo jiné dosáhnout stanovený počet prodaných nových licencí SAP, dosáhnout stanovený počet certifikovaných zaměstnanců na produkty a řešení SAP a prokázat vysokou úroveň péče a podpory doloženou pozitivními zákaznickými referencemi. V případě SOFTIP mluvíme o kompetencích pro řešení SAP Business One, SAP ERP a SAP S4/HANA.

V případě produktu SAP Business One připadá na konto SOFTIPu více než polovina jeho implementací na Slovensku a mnohé další v České republice, Polsku, Maďarsku, Rusku, na Ukrajině či dokonce v Hongkongu. Kromě samotného nasazení nabízí SOFTIP i vlastní originální nadstavbové moduly, které doplňují funkce SAP Business One a umožňují ještě více přizpůsobit jeho podobu konkrétním požadavkům zákazníků.

V případě SAP S4/HANA mají konzultanti a projektoví manažeři SOFTIPu za sebou různé projekty implementace, ať už se jedná o vlastní ucelené projekty, nebo se podíleli na dodávkách pro jiné dodavatele a partnery.


 
Atos
  

- Inzerce -

Ransomware, hybridní spisy, docházkové systémy a text mining

IT Systems 3/2020Březnové vydání IT Systems jsme připravovali v situaci, kdy je prakticky celý svět zasažen pandemií nového koronaviru. Ať bude další vývoj pandemie jakýkoli, je zřejmé, že nás koronavir zastihl v mnoha ohledech nepřipravené. Podobně nepřipravení jsme ovšem často i proti virům v kybernetické podobě. I proto jsme jako téma na obálku aktuálního vydání zvolili ransomware, tedy vir, který představuje vážnou hrozbu pro informační systémy, na nichž jsme stále více závislí.

  

- Inzerce -

Lenovo je oficiálním partnerem Ducati 2020 Superbike společně s Aruba.it

LenovoSpolečnost Lenovo oznámila celosvětové partnerství se společností Aruba.it v oblasti technologických řešení a Ducati, světovým lídrem na poli inovací motocyklů. Noví sponzoři sezóny Superbike 2020 byli oznámeni na autodromu Imola v Itálii.