Aktuality -> Hardware - 30. 9. 2005

Snadná komunikace s okolím - Premio 3070N

Premio3070N.jpgSpolečnost AT Computers začala s dodávkami nového notebooku Premio 3070N na český a slovenský trh. Notebook nabízí bohatou multimediální a komunikační výbavu, včetně kamery umístěné ve víku displeje. Notebook Premio 3070N je určen pro všechny uživatele, kteří potřebují často a neustále být v elektronickém kontaktu s obchodními partnery, přáteli či rodinou. Skvělá komunikační výbava zahrnuje zmíněnou 1,3 Mpixelovou kameru, infraport, klasickou (LAN) i bezdrátovou (WLAN) sí a také faxmodem.

Velký 15“ displej disponuje vysokým rozlišením (1400 x 1050 bodů), což umožňuje zobrazení všech detailů, které uživatel potřebuje vidět současně. Nový notebook Premio 3070N je dodávaný v konfiguraci s procesorem Intel Pentium M740 (1,73 GHz, 2 MB L2 cache, FSB 533 MHz), 512 MB DDR333, 40 GB pevným diskem, 15“ displejem, DVDąRW DL mechanikou, WLAN, recovery systémem Spasitel a OS MS Windows XP Home CZ. Na notebook je poskytována dvouletá záruka, kterou lze za poplatek rozšířit na tři roky.

 
  

- PR -

MPSV zvyšuje kybernetickou odolnost

s VR řešením Company (Un)Hacked


Ministerstvo práce a sociálních věcí (MPSV) je ústředním orgánem státní správy. Kybernetická bezpečnost je pro MPSV zásadní, nebo všechny agendové systémy jsou součástí kritické infrastruktury a musí naplňovat požadavky kybernetického zákona. Odbor kybernetické bezpečnosti vedený Janem Mikuleckým spravuje rozsáhlou ICT infrastrukturu včetně kritických systémů resortu, stejně jako citlivá data milionů občanů – sociální dávky, zaměstnanost – a musí odolávat stále rostoucím hrozbám v digitálním prostoru.

  

- PR -

Co byste měli očekávat od svého dodavatele síových řešení?

Výběr správného dodavatele síových komponent může zásadně ovlivnit úspěch vašich projektů, stejně jako celkový provoz a spolehlivost vaší síové infrastruktury.