Aktuality -> IT společnost - 20. 10. 2010

SLOVLOG představí trendy v logistice

I tento podzim se logističtí odborníci mohou těšit na nové informace o očekáváních a budoucím vývoji v logistice na Slovensku. Společnost Atoz Event připravuje na 25. listopad 2010 čtvrtý ročník fóra SLOVLOG.
Workshop fóra bude opět bohatý a pestrý. Účastníci se dozvědí, co připravuje v oblasti logistiky Ministerstvo dopravy, pošt a telekomunikací. Společnost Deloitte přinese informace o rizicích úpadku firem.


Jak správně stavět koncepty štíhlé logistiky a jak jim porozumět, o tom bude hovořit Monika Uhrová ze společnosti IPA Slovakia. To, jak vysoké školy připravují absolventy na logistickou praxi přiblíží prof. Jozef Gnap ze žilinské univerzity a prof. Dušan Malindžák z Technickej univerzity v Košicích. Účastníci se dozvědí také o tom, jak je provázána ekonomika Slovenska s německou ekonomikou a jak se slovenskému obchodnímu partnerovi daří po hospodářské stránce. Program uzavře panelová diskuse na téma „Logistika po kríze – optimalizovali sme a čo ďalej?“

Na odpolední workshop SLOVLOG volně naváže v pořadí už VIII. Logistický Business Mixer a na pátek 26. listopadu jsou v rámci fóra připraveny exkluzívní návštěvy logistických center.


 


 
  

- PR -

AI mění podatelny, účetnictví i schvalování

Tichá revoluce v kancelářích


Umělá inteligence se během posledních dvou let přesunula z role experimentální technologie pro nadšence do praktického nástroje pro každodenní práci. V administrativě, zejména ve veřejné správě a organizacích s rozsáhlým oběhem dokumentů, je její přínos nejviditelnější. Právě zde lidé narážejí na opakující se omezení v podobě nedostatku kapacit, vysoké míry chybovosti při ručním přepisu dat i zdlouhavého zpracování vstupů, které zbytečně brzdí navazující agendy.

  

- PR -

Díky digitalizaci zvládneme více zakázek se stejným počtem servisních techniků,

říká Jana Dupalová, manažerka kvality společnosti ERILENS


Ing. Jana Dupalová je manažerkou kvality ve společnosti ERILENS, která se zabývá instalací a servisem stropních zvedacích systémů pro imobilní osoby. Dříve se v této firmě potýkali s extrémním množstvím administrativy v papírové podobě, která zdržovala servisní techniky a komplikovala plánování. Problémem byla i chybovost, nepřehlednost a složitý přístup k potřebným informacím. Proto firma hledala způsob, jak celý proces evidence zakázek zefektivnit. Optimální řešení našla v systému Digio, díky kterému nastoupila cestu od papírování k digitálnímu servisu.