Aktuality -> IT Business - 1. 2. 2005

SkyNet hlásí mimořádně úspěšný rok

V roce 2004 dosáhla společnost SkyNet podle předběžných výsledků nárůstu obratu o 27,5 % a roční plán EBITDA byl překročen o 6,3 %. Společnost je připravena pro další růst a akvizice. Obrat společnosti SkyNet, a.s., dle předběžných výsledků za rok 2004, je celkem 189,6 mil. Kč, což znamená růst o 27,5 % proti předchozímu roku. EBITDA za rok 2004 činí 26,8 mil. Kč, takže společnost překročila roční plán EBITDA o 6,3 %.

 
  

- PR -

MyPersonas: Vytvořte své digitální dvojče a uvolněte si ruce

Společnost GFI Software nedávno představila řešení MyPersonas, nástroj pro generování odpovědí na otázky zákazníků v reálném čase. MyPersonas je řešení založené na umělé inteligenci (AI), které firmám dovoluje vytvořit digitální klony klíčových zaměstnanců umožňující okamžitě a kvalifikovaně a odpovídat na opakující se každodenní požadavky s využitím veškerých firemních informací. Každá MyPersona je vytvořena na základě znalostí zaměstnance, kterého zastupuje, což znamená, že může reagovat stejně jako tento zaměstnanec. MyPersonas jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a mohou komunikovat ve více než 160 jazycích.

  

- PR -

WMS Forum 2026 aneb moderní logistika v praxi, nejen na slidech

Jak dnes fungují moderní sklady řízené pomocí WMS a automatizačních technologií? Konference WMS Forum 2026 pořádaná společností KODYS nabídne odborný program zaměřený na digitalizaci skladů, mobilní technologie a automatizaci logistických procesů. Součástí akce budou také návštěvy reálných skladových provozů firem Madal Bal a DF Partner.